Dnes je utorok, 18.február 2020, meniny má: Jaromír
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Oscarový Rami Malek: Dojímavé slová adresované priateľke

február 25, 2019 - 18:00
Úspech, ktorý zožal po stvárnení legendárneho Freddieho Mercury (37) v snímke Bohemian Rhapsody si Rami Malek určite zaslúžil. A veľký podiel na ňom mala jeho priateľka.

Presne to vo svojej ďakovnej reči priznal známy herec s egyptskými koreňmi, ktorý bol jasným favoritom na víťaza už po slávnostnej premiére filmu na jeseň minulého roka.

Na tohtoročnom udeľovaní Oscarov získal film Bohemian Rhapsody až štyri ceny. Biografická snímka o legendárnej skupine Queen a jej zosnulom frontmanovi Freddiem Mercurym triumfovala v troch technických kategóriách (Strih, Strih zvuku a Mixáž zvuku) a taktiež v kategórii Najlepší herec v hlavnej úlohe. Rami Malek pri preberaní ceny neskrýval dojatie a v ďakovnej reči nezabudol ani na svoju partnerku: "Lucy Boynton, ty si srdce tohto filmu, si nesmierne talentovaná, úplne si pohltila moje srdce."

Pripomeňme si, že Boynton zažiarila vo filme ako Mary Austin. Tá bola Mercuryho múzou a inšpirovala ho napríklad k napísaniu skladby Love of My Life (1975) skupiny Queen. Počas natáčania sa Rami a Lucy zblížili natoľko, že sa z nich stali partneri aj v reálnom živote.

Rami Malek Celebrates His Oscar Win With A Swoon-Worthy Tribute To Girlfriend Lucy Boynton | Access

Autor: 
YouTube

- - Inzercia - -