Dnes je pondelok, 01.jún 2020, meniny má: Žaneta
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Zamilovaný Jude Law! O ruku požiadal sexi psychologičku

február 27, 2019 - 15:30
Našiel správnu ženu a po jednom z najväčších hollywoodskych sukničkárov niet ani stopy. Herec Jude Law (46) mieri do chomúta.

Britský filmový a divadelný herec Jude Law, hviezda filmov Prázdniny, Sherlock Holmes či Captain Marvel, je ako vymenený. Za všetko pritom môže láska! K psychologičke Phillipe Coan ju cíti takú obrovskú, že sa rozhodol blondýnku po štyroch rokoch randenia požiadať o ruku.

V jeho prípade by sa dalo samozrejme napísať konečne. Niekoľko rokov totiž zapĺňal bulvárne plátky turbulentným vzťahom s hereckou kolegyňou Siennou Miller. Napríklad, v roku 2005 nás do úmoru bombardoval vyhláseniami typu. „Neexistuje žiadne ospravedlnenie pre to, čo som spravil. Všetko ľutujem! Som zahanbený a smutný z toho, ako som sa zachoval k Sienne a ľuďom, ktorí sú mi najbližší“. Čím sa vlastne niekdajší miláčik žien previnil? Nuž, podviedol ju s opatrovateľkou, ktorá dohliadala na jedno z jeho troch detí s bývalou manželkou Sadie Forst. A podobných škandálov má na triku viac než dosť. S tým je ale, zdá sa, koniec!

Jude sa už v nejednom rozhovore vyjadril, že teraz je veľmi šťastný a len s Phillipou má pocit, že nikoho iného už do konca života nepotrebuje a nechce. Svadba by sa mala konať na jar vo Francúzsku a prebehnúť v romantickom duchu tak, ako sa na obľúbenú európsku destináciu patrí.

- - Inzercia - -