Dnes je utorok, 22.október 2019, meniny má: Sergej
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Nebojte sa zažiariť! Trblietky sú opäť IN

marec 05, 2019 - 08:00
Milujete večierky, plesy či rôzne bláznivé akcie, kde nie je na škodu trošku "blesku"? V tom prípade sa vám trblietavý kúsok v šatníku určite zíde.

Nádherné flitre, ktoré vás vo svetle reflektorov rozžiaria a vy sa tak razom stanete hviezdou každej párty. Možností, ako flitre a rôzne iné trblietky zakomponovať do výsledného stylingu, je neúrekom. Pošite nimi sukňu, top, tielka, tenisky, prípadne zvoľte trblietavý kúsok ako celok podľa vzoru topmodelky Kendall Jenner na jej minuloročnej narodeninovej oslave (fotografiu nájdete TU).

Je načase odhodiť predsudky. Veď v Paríži sú flitre symbolom rafinovanosti, flirtovania a zvádzania. Pokiaľ máte v sebe dostatok guráže, nemôžete šliapnuť vedľa. Keď sa na oblohe objaví hrejivé slnko, bude tričko či mikina pošitá flitrami nepochybne osviežením, rovnako ako elegantné šaty na prestížnu spoločenskú udalosť. Flitre si vás získajú svojou univerzálnosťou.

Trúfli by ste si aj na niečo podobné? :-)

People Are Wearing Glitter For Clothes

Autor: 
YouTube

Mimochodom, tajomstvo mladistvého výzoru šansoniérky Mireille Mathieu doposiaľ nik neobjavil. Veľmi často si však volí na oblečenie flitre. Môžu zaň práve tie?

shutterstock_83933344.jpg

Foto: 
Shutterstock

- - Inzercia - -