Dnes je pondelok, 19.august 2019, meniny má: Lýdia
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Ďalšia nevera v šoubiznise? Kylie Jenner má hlavu v smútku

marec 06, 2019 - 08:00
Vzťah prominentnej dvojice sa údajne otriasa v základoch. Rapper Travis Scott (26) a podnikateľka s vlastnou kozmetickou značkou Kylie Jenner (21) prechádzajú skúškou lásky.

Niet hádam týždňa, keď by sa okolo známej rodinky Kardashian čosi neudialo. V týchto dňoch je v centre pozornosti mladučká Kylie Jenner, ktorá partnera Travisa Scotta obvinila z nevery.

Uznávaný rapper je aktuálne na turné "Astroworld" a program má nabitý do poslednej minúty. Avšak po tom, ako bol zo strany partnerky konfrontovaný s neverou, presunul koncert v Buffalo na iný deň a utekal domov žehliť napätú situáciu. Či sa mu to podarilo, nevedno. Kylie zaryto mlčí a na Instagrame uverejňuje výlučne fotografie týkajúce sa vlastného biznisu. Travis akúkoľvek neveru pochopiteľne popiera a (veselo) pokračuje v šnúre vystúpení po Amerike.

Či išlo o zásah do čierneho, a síce skvelý marketingový ťah pre zvýšenie sledovanosti rodinnej šou Keeping Up With the Kardashians a spomínaného turné, alebo to medzi zaľúbencami a rodičmi ročnej dcérky Stormi skutočne vrie, sa dozvieme vďaka všadeprítomným paparazzom určite už v najbližších dňoch.

Travis Scott patrí za oceánom k najväčším hudobným hviezdam:

- - Inzercia - -