Dnes je nedeľa, 15.december 2019, meniny má: Ivica
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Dnes oslavuje narodeniny Sharon Stone

marec 10, 2019 - 10:00
Krásne životné jubileum oslavuje ikonická herečka. Hviezda filmového plátna Sharon Stone vstupuje práve dnes do klubu šesťdesiatničiek.

Začínala ako modelka, hereckú kariéru odštartovala v televíznych seriáloch, neskôr účinkovala napríklad v kriminálnej komédii Policajná akadémia 4. V roku 1992 ju preslávil film Základný inštinkt režiséra Paula Verhoevena a v roku 1996 si vyslúžila nomináciu na Oscara za hlavnú úlohu v dráme Kasíno. Z ďalších filmov: Špecialista, Diabolská pasca, Gloria, Fešák Joe, Catwoman, Zlomené kvety, Atentát v Ambassadore, Alpha Dog, Otec na krku, Lovelace: Pravdivá spoveď kráľovnej porna, Matky a dcéry, Disaster Artist, Maličkosť k narodeninám a i.

V roku 2006 si zahrala v pokračovaní filmu Základný inštinkt, ktoré vyhlásili za Najhorší film roka a získalo aj ďalšie tri Zlaté maliny vrátane anticeny pre Stone v kategórii Najhoršia herečka.

Vedeli ste, že?

Nestarnúca herečka Sharon Stone jednoznačne vyvracia fámy o nízkom IQ krásnych blondínok. Sharon patrí k najinteligentnejším známym osobnostiam a s IQ 154 je ukážkou, ako v praxi vyzerá spojenie krásy, šarmu, talentu, dôvtipu, inteligencie i charizmy.

Zdroj: SITA

- - Inzercia - -