Dnes je piatok, 29.máj 2020, meniny má: Vilma
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Vykročte z davu! Tohtoročná jar sa bude niesť v znamení farebných mixov

marec 11, 2019 - 08:40
Pastelové tóny a pohodlné látky. Jemné farby a funkčné strihy ako štýlové kľúčové kúsky sezóny. Aj taká bude blížiaca sa jarná sezóna.

Príjemné jarné počasie je na dosah a s ním i nové trendy v módnych kolekciách. Pastelové farby a praktické strihy prinášajú jarné prekvapenie plné farebných mixov. Fashionisti tak môžu upustiť fantáziu! McArthurGlen Designer Outlet prichádza s kolekciami značiek, akými sú Marc Cain, Guess, Diesel, Karl Lagerfeld, Coach, Stefanel, Brooks Brothers atď., so všetkým, čo jar ponúka.

Pastel vo všetkých aspektoch

Sladké ako cukrová vata alebo svieže ako letný vánok. Pastelové farby nielen skvele vyzerajú, ale taktiež robia rozruch v módnom svete. Či už ako kabát, šaty, oblek, prípadne kompletný outfit - pastelové farby sú jednoducho IN! Mäkké tóny pôsobia veľmi elegantne. Pre dámy, ktoré sa nenechajú pohltiť trendami, odporúčame zvoliť aspoň pastelový doplnok a osviežiť napríklad odev do práce. Nalaďte sa farbami na jar!

Utility - štýlový komfortný trend

Komfortný štýl sa vracia s novými kúskami aj do pánskych šatníkov! Klasická parka, ktorá môže byť štýlová, športová, ale aj vhodná na príležitosti, je opäť v kurze. Košele, topánky i bundy s praktickými a modernými tkaninami a strihmi budú povinnou výbavou šatníkov. Kolekciám dominujú zelené, šedé i zemité farby, klasickú kaki nevynímajúc. Finálny styling doplňte batohom alebo taškou na rameno a veľkými slnečnými okuliarmi v podobnej farbe. Fantázia nepozná hraníc!

Inšpiráciou vám môžu byť i nasledujúce kúsky:

Zdroj: McArthurGlen Designer Outlet Parndorf

- - Inzercia - -