Dnes je pondelok, 19.august 2019, meniny má: Lýdia
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Opýtali sme sa mužov na dôvody, pre ktoré sa s nami rozchádzajú

marec 11, 2019 - 18:00
Rozchod určite nepatrí k najšťastnejším okamihom, no k životu patrí. Neraz ale býva tým najlepším riešením. Muži nám neváhali prezradiť, prečo ...

Kristián (29): "Netúžim žiť v manželstve, o deťoch nesnívam ani náhodou a myslím si, že tento postoj mi vydrží až do smrti. So svojimi partnerkami jednám vždy narovinu, takže o mojom nastavení vedela každá jedna hneď na začiatku. Niektoré to vzdali hneď, iné si zrejme mysleli, že ma časom zmenia. Omyl. Vo svojich pocitoch mám jasno a potrebujem partnerku, ktorá zmýšľa rovnako."

Michal (37): "Budem úprimný a dúfať, že ma moja aktuálna priateľka podľa krstného mena nespozná. (smiech) Som už pár mesiacov vo vzťahu a viem, že naše dobrodružstvo sa chýli ku koncu. Neviem to opísať, no myslím si, že ma ešte niekde čaká žena, s ktorou budem šťastnejší. I keď stále počúvam poznámky o tom, že mi tiahne na štyridsiatku, nebudem sa viazať iba preto, že vzhľadom na môj vek sa byť usadený už zrejme očakáva."

Samo (24): "Mám veľké libido a v rámci intímnosti nemám zábrany pred ničím. Nájsť partnerku, ktorá to cíti rovnako a dokáže so mnou držať krok, nie je vôbec jednoduché. Zatiaľ som prežil iba tri dlhšie vzťahy a práve z tohto dôvodu všetky i skončili. Nie som totiž typ, ktorý by si deficit sexu chodil kompenzovať inde. Radšej jednám fér a početnými záletmi ženám neubližujem."

Mirko (19): "Mám za sebou jeden dlhší vzťah a neprekusol som, že Petra bola tuhá fajčiarka. Keď sme spolu začali randiť sľubovala mi, že s týmto zlozvykom skončí. Nestalo sa tak ani po niekoľkých mesiacoch a nemôžem si pomôcť, vôbec mi nevoňala."

Zdenko (30): "S dlhoročnou partnerkou Jarkou sme sa rozišli pred piatimi mesiacmi. Dôvod bol jednoduchý. Jarka sa zamerala na kariéru, ja som začal túžiť po rodine. Ak by sme spolu ostali, jeden z nás by musel potlačiť svoje ciele a v konečnom dôsledku by bol nešťastný. Na čo by to bolo dobré? Rozchod, i keď bolestivý, bol preto jediným a správnym riešením."

Miloš (22): "Za moje rozchody sa v oboch prípadoch podpísala nevera zo strany priateľky. Jedna ma podviedla na diskotéke a videla ju moja sestra. Druhá partnerka ma zas po roku vzťahu podviedla s najlepším kamarátom. V takýchto prípadoch bývam nekompromisný a na tému záchrany vzťahu nie som ochotný diskutovať."

Šimon (24): "Láska na diaľku je v mojom prípade už iba spomienkou. Práca ma priviedla na ročnú stáž do Holandska. Moja priateľka so mnou kvôli škole odísť nemohla. Po troch mesiacoch náš vzťah neskutočne ochladol, veď sme sa videli iba raz. Telefonátov ubúdalo, správ tiež a tak sme sa s Ankou zhodli, že si dáme voľnosť a uvidíme, čo sa stane o rok, po mojom návrate späť."

- - Inzercia - -