Dnes je pondelok, 19.august 2019, meniny má: Lýdia
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Prieskum ukázal, ako sú na tom muži rôznych národností v intímnej oblasti

marec 13, 2019 - 17:30
Čo kraj, to iný mrav. V tomto prípade, čo krajina, to iné NAJ týkajúce sa vzťahov či priamo sexu. Posvieťme si na jednotlivé národy a prezraďme si, v čom vynikajú.

Začneme krajinou, kde podľa štatistík žijú najhorší milenci. Tou je Nemecko. Celkom opačnou charakteristikou sa ale pýšia Španieli. Ich horkorvnosť, temperament a charizma z nich robí najvášnivejší národ sveta.

V kategórií intímností sa ešte na moment zdržíme. Kým Thajčania sú známi ako muži, ktorým pohlavný styk trvá v priemere desať minút, Brazílčania si naopak užívajú prvenstvo z opačného konca. Sexuálny akt v ich prípade prekračuje tridsať minút.

Podľa štatistík agentúry OnePoll, ktorá výskum realizovala, sú najpromiskuitnejšími mužmi obyvatelia Nového Zélandu. Najviac sexuálnych skúseností ale majú údajne Rakúšania. Priemerný Rakúšan sa za život pomiluje s troma desiatkami žien.

Najotvorenejším národom, čo sa experimentovania v posteli týka, sú Švédi. Holanďania zas milujú predohry a Číňania prekvapivo najviac obľubujú lubrikanty.

A na záver si povieme čosi o Francúzoch. Tí sú jednoznačne najväčšími romantikmi, no paradoxne najviac vyhľadávajú adrenalín. Ten zvyknú uspokojovať práve milovaním sa s partnerkami na verejných priestranstvách.

- - Inzercia - -