Dnes je nedeľa, 25.august 2019, meniny má: Ľudovít
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Demi Lovato ukončila nádejný vzťah. Bála sa opäť závislosti?

marec 14, 2019 - 12:00
Vrhnúť sa do nového vzťahu krátko po absolvovaní liečby drogovej závislosti nie je podľa odborníkov najšťastnejší krok.

Mentálna sila a pevná koncentrácia myšlienok je to, čo vám môže zabrániť spadnúť do devastačného kolotoča opäť. Ocitne sa v ňom i krehká Demi (26)? Zatiaľ všetko nasvedčuje tomu, že nie.

Koncom minulého roka slávna speváčka žiarila šťastím. V liečebni pre drogovo závislých sa zoznámila so známym dizajnérom a lásku k nemu vyjadrovala v každom rozhovore pre médiá i na Instagrame. Zdalo sa, že Henry Levy je na tom rovnako. Avšak, po štyroch mesiacoch randenia je vzťahu koniec, a to práve z iniciatívy známej umelkyne.

Napriek tomu, že dvojicu spájali totožné skúsenosti s drogami a náročné liečebné procesy, na fungujúci vzťah to samozrejme nestačilo. Podľa zahraničných zdrojov sa brunetka rozhodla venovať sebe, mentálnemu uzdraveniu a náramne si to užíva. Na šesť mesiacov "čistoty" si dala spraviť nové tetovanie, venuje sa hudobným projektom a čo je najdôležitejšie, trávi čas s rodinou a priateľmi, ktorí jej s prípadnými abstinenčnými príznakmi radi pomôžu. Muža k tomu, podľa vlastných slov, nepotrebuje.

Demi Lovato a Henry Levy viac netvoria pár:

Demi Lovato BREAKS UP With Boyfriend Henry Levy & Checks BACK IN To Facility!

Autor: 
YouTube

Demi a jej veľký hit Heart Attack:

Demi Lovato - Heart Attack

Autor: 
YouTube

- - Inzercia - -