Dnes je sobota, 22.február 2020, meniny má: Etela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Pásiky sú in! Ako ich nosiť túto sezónu?

marec 15, 2019 - 08:00
Do sveta módy vstúpili vďaka ikone Coco Chanel. Tú inšpiroval predovšetkým svet námorníkov. Sú každoročným trendom, ktorý sa neustále vracia a inak tomu nie je ani túto sezónu. Privítajte preto jar s hravými pásikmi!

Ako ich nosiť?

Pásiky sú vzor, ktorý pristane takmer každej žene. Treba si však dávať pozor pri voľbe ich veľkosti. Ak pracujete v konzervatívnejšom prostredí, zvoľte čisté línie a rovné strihy pre jemné zvýraznenie postavy. Nič nepokazíte ani sakom či kostýmom. Vodorovné prúžky vám zoštíhlia siluetu a opticky predĺžia nohy, naopak, tie horizontálne vaše partie opticky rozšíria. Elegantnejšie pôsobia v kombinácii s lodičkami na vyššom opätku.

Čo sa týka voľnočasových outfitov, pokiaľ si vyberiete obtiahnutejšie oblečenie, stavte radšej na užšie pásiky. Tie na obtiahnutom oblečení vyzerajú lichotivejšie. Pri overzise odevoch môžete bez obáv zvoliť širší vzor. Je menšia pravdepodobnosť, že vás bude opticky zväčšovať.

Trendy sezóny

Obľúbenými modelmi na nadchádzajúcu sezónu sú nohavice a nohavicové kostýmy. Pásikavý vzor pôsobí hravo, v kombinácii s klasickým tričkom a teniskami si vytvoríte nezávislý, trendy look. Ak sa rozhodnete pre uvoľnenejší  outfit, vyberte k nemu doplnok v podobe ruksaku alebo ľadvinky.

Horúcim trendom boli a vždy budú rôzne pruhované šaty. Tie oceníte najmä v prechodnom počasí. Popusťte uzdu fantázii a prekvapte okolie nápaditým modelom. Nebojte sa ani farebnejších spojení. Kombinovať môžete jeden odtieň farby alebo sa pohrajte s rôznymi odtieňmi. Okrem elegantných modelov nájdete v ponuke značiek tiež pohodlné bavlnené kúsky.

Zdroj foto: Pinterest.com, Galéria: Twinset,  cellbes.sk, Kara, Pietro Filipi

- - Inzercia - -