Dnes je utorok, 14.júl 2020, meniny má: Kamil
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Carmel Paradise vydáva live verziu svojho najväčšieho hitu TURN ME ON

marec 18, 2019 - 06:00
Carmel Paradise (vlastným menom Carmel Paradise Buckingham) vstúpila oficiálne na scénu so svojím sólovým speváckym projektom 7. júla 2016 v sprievode debutového singla a videoklipu Turn Me On, ktorý zabodoval v očiach verejnosti, médií i hudobných kritikov.

Carmel Paradise (vlastným menom Carmel Paradise Buckingham) vstúpila oficiálne na scénu so svojím sólovým speváckym projektom 7. júla 2016 v sprievode debutového singla a videoklipu Turn Me On: https://www.youtube.com/watch?v=pd5YCI9I3a8 , ktorý zabodoval v očiach verejnosti, médií i hudobných kritikov.

Pre veľký úspech a obľúbenosť skladby sa Carmel rozhodla vydať aj jeho live verziu, v ktorej ju na gitare sprevádza hudobník Matěj Vávra. Live verzia Turn Me On vychádza dnes v sprievode autentického videoklipu v réžii Martina Mika. Videoklip nájdete TU.

Singel Turn Me On reprezentuje alternatívny elektro-minimal pop, ktorý vzišiel hudobne i textovo z pera samotnej speváčky. Producentsky sa pod skladbu podpísal Ken Coomer v nahrávacom štúdiu v Nashville, Tennessee. „Turn Me On je o prvom skutočnom dospelom vzťahu. O takom, vďaka ktorému človek cíti veci, aké necítil nikdy pred tým. Skladba hovorí všetky myšlienky, ktoré sa človek hanbí povedať nahlas,  no víria mu stále dookola v hlave a robia mu búrku v srdci,“ pripomína Carmel posolstvo svojho singlového debutu spred troch rokov.

Réžie pôvodného videoklipu Turn Me On sa ujal mladý filmár Brian Harstine, ktorý zaujal v roku 2011 na prestížnom filmovom festivale Sundance snímkou Jess + Moss.  Výrazným prvkom vizuálu hosťujúci tanečníci Sophie Scott, Lillie Fergus a McCall Donoho. Choreografie pripravili v spolupráci s Carmel i Brianom Harstineom, tak, aby prostredníctvom tanca zobrazili jednotlivé fragmenty Carmelinej osobnosti, ktoré chcel režisér vo vizuále skladby vykresliť.


Carmel Paradise aktuálne pripravuje vydanie nového singla Smoke Break, ku ktorému v týchto dňoch nakrútila videoklip. „Smoke Break predstavíme už čoskoro. Veľmi sa na to teším. Videoklip je už v postprodukcii, takže o pár dní bude oficiálne vonku,“ prezrádza na záver.

Carmel Paradise / BIO

Carmel Paradise je 20-ročná speváčka a skladateľka, ktorá aktuálne žije a tvorí v Bratislave. Po detstve strávenom na Slovensku sa s rodinou presťahovala do amerického Nashville, kde odštartovala svoju hudobnú kariéru. Experimentovala s rôznymi žánrami. Ako 15-ročná hosťovala v skladbe svojej sestry Celeste Buckingham, Gone. V 16-ich rokoch sa stala líderkou nashvillskej punk-rockovej kapely The House United. V decembri 2016 vydala debutové EP DREAMGIRL. V súčasnosti opäť dlhodobo pôsobí na Slovensku, kde plánuje vydať viacero hudobných noviniek. 

Originálna verzia skladby Turn Me On v podaní Carmel Paradise:

Carmel Paradise - Turn Me On

Autor: 
YouTube

- - Inzercia - -