Dnes je streda, 03.jún 2020, meniny má: Karolína
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Druhý večer BRATISLAVSKÝCH MÓDNYCH DNÍ by Mercedes-Benz potvrdil ich status najprestížnejšieho módneho podujatia

apríl 17, 2019 - 02:15
Už druhý deň naše hlavné mesto, a predovšetkým bratislavská Refinery Gallery žije módou, za čo vďačíme jarnej edícii 14. ročníka prestížneho podujatia BRATISLAVSKÉ MÓDNE DNI by Mercedes-Benz.

I keď majú naši čitatelia a fanúšikovia módy možnosť sledovať prenos z BRATISLAVSKÝCH MÓDNYCH DNÍ by Mercedes-Benz prostredníctvom Ženského webu a sociálnych sietí, o ich priebehu, ako aj všetkých zaujímavostiach, ktoré s nimi súvisia, vás počas uplynulých dní podrobne informujeme. Ani druhý večer obľúbenej módnej udalosti na Slovensku tak nebude výnimkou.

Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz JAR 2019 I deň druhý

Autor: 
Denis Konečný

Splnil očakávania

Aj tentoraz sa v jeho úvodnej časti zhostila slova organizátorka BRATISLAVSKÝCH MÓDNYCH DNÍ by Mercedes-Benz, pani Mária Reháková. Tá sa všetkým návštevníkom, ako i partnerom podujatia, poďakovala predovšetkým za dlhoročnú priazeň a podporu. No nielen to. Ako bonus všetkých hostí príjemne prekvapila. Na každého totiž čakal darček - milá pozornosť od Hotela & Spa Resort Kaskady. Na tvárach ľudí bolo vidieť nadšenie a naozaj veľké prekvapenie. A presne o tom nám išlo. :-)

Večer plný hviezd

Počas krátkeho príhovoru pani Mária Reháková, riaditeľka vydavateľstva STAR production, prezradila tiež aktuálnu tému projektu Nové tváre módnej scény - M.R. ŠTEFÁNIK.

Krátko po 20:00 hodine večer, nás už naplno opantala atmosféra na prehliadkovom móle. Tu sa v prevedení roztomilých detí na začiatku, krásnych modeliek, ale i šarmantných mužov striedali kolekcie od uznávaných módnych tvorcov zo Slovenska, našich západných susedov a vzdialenejšieho Rumunska. Vlastné kolekcie nám (v tomto poradí) predviedli návrhárske esá a značky: Alligalli, Rozbora Couture, Jana Polak, Unikate, Izabela Komjati, Relleciga, Annmária Kiss Kósa, Michaela Ľuptáková, Jana Gavalcová, Nicollas Berenique, Rozalia Bott, Poner a Jana Pištejová.

Kým úvod večera patril vďaka modelom značky Alligalli deťom, o finále sa postarala Jana Pištejová. Ako býva u nej zvykom, jej modely predvádzalo množstvo známych krások. Za všetky spomeňme modelku a moderátorku Soňu Skoncovú, Máriu Zelinovú, Mirku Luberdovú, Dominiku Ngo Ducovú a samozrejme návrhárkinu dlhoročnú kamarátku a múzu v jednom - fenomenálnu Andreu Verešovú.

ALLIGALLI

ROZBORA COUTURE

 JANA POLAK

UNIKATE

IZABELA KOMJATI

RELLECIGA

ANNAMÁRIA KISS KÓSA

MICHAELA ĽUPTÁKOVÁ

JANA GAVALCOVÁ

NICOLLAS BERENIQUE

ROZALIA BOT

PONER

JANA PIŠTEJOVÁ

Nechýbali známe tváre

Bratislavské módne dni sú taktiež podujatím, kde sa na jednom mieste stretáva množstvo tvárí zo slovenského šoubiznisu. Príjemné počasie, bohatý program, prehliadka krásnych modelov a po jej skončení priateľské stretnutie pri časi vína prilákalo do Refinery Gallery množstvo známych mien. Nechýbal Juraj Droba, dlhoročný fanúšik BRATISLAVSKÝCH MÓDNYCH DNÍ by Mercedes-Benz Boris Kollár spolu s dcérami, známa moderátorka a jedna z nominantiek na ocenenie Slovenka roka Soňa Müllerová, jej kolegyňa Emma Tekelyová, Václav Mika s partnerkou, hudobný dramaturg podujatia Martin Valihora a ďalší.

Riaditeľka podujatia, pani Mária Reháková, si vychutnávala večer v prítomnosti rodiny:

Predseda Bratislavského správneho kraja Juraj Droba s partnerkou:

Hostia sa po celý čas výborne zabávali:

Počas oboch dní sa o make-up modeliek postaral tím značky Mary Kay. Hudobnú dramaturgiu mal už tradične pod palcom Martin Valihora. Vďaka patrí i generálnemu partnerovi podujatia Marcedes-Benz a tiež spoločnosti Pizza Mizza, ktorá nám dlhé hodiny príprav spestrila chutnou pizzou a ďalšími dobrotami. Ďakujeme aj všetkým priaznivcom módy a tešíme sa na stretnutie opäť o tri mesiace.

Zdroj foto: STAR production, Ivan Medveď

- - Inzercia - -