Dnes je sobota, 22.február 2020, meniny má: Etela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Hokejové majstrovstvá ovplyvňujú i sexuálny apetít mužov

máj 24, 2019 - 18:00
S týmto tvrdením prišli naši západní susedia, ktorí si v prieskume posvietili na celkom pikantné správanie mužov počas hokejových majstrovstiev.

Dá sa predpokladať, že ani Slováci na tom nebudú inak.

Vplyv hokejových majstrovstiev sveta má, pre niekoho možno prekvapivo, vplyv aj na sexbiznis. Vyplýva to z prieskumu portálu sex.cz, ktorý sa žien v tomto biznise priamo opýtal, aký má hokejová atmosféra v krajine dopad na ich kšefty. Keďže českí hokejisti si to namierili až do semifinále, ide o tému nanajvýš aktuálnu.

V čase zápasov českého družstva so súpermi klesá dopyt po sexuálnych službách od 30 do 50 percent. Prieskumu sa podľa zmieneného portálu zúčastnilo až 562 respondentiek. Záujem o sexuálne služby taktiež klesá v súvislosti s blížiacim sa finále. Avšak, stáli zákazníci, ktorí neprejavujú o hokej záujem, majú vďaka majstrovstvám širšie, nazvime to, pole pôsobnosti. :-)

V tejto oblasti však nejde o žiadne prekvapenie, skôr naopak. Kým najväčší dopyt po sexuálnych službách býva v pondelok, deň po štátnom sviatku a v dňoch voľna, pred Vianocami, počas letných prázdnin a športových udalostí záujem mužov o sex zas klesá. "Je to ako každý rok. Športová udalosť týchto rozmerov preukázateľne znižuje libido mužov. Tí radšej s napätím sledujú športový prenos v televízii. Prípadnú prehru ale chlapi neoplakávajú. Ich túžba paradoxne vzrastie - a to priam raketovo, už deň po prehre či vypadnutí," tvrdí známy portál.

- - Inzercia - -