Dnes je utorok, 02.jún 2020, meniny má: Xénia, Oxana
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Je to jednoduché. Prečo? Z lásky k planéte ...

jún 03, 2019 - 13:00
Snáď každá žena bude súhlasiť s tým, že starostlivosť o jej krásu by mala byť voňavá a citlivá. Čo však starostlivosť o našu planétu? S novými produktmi Love Beauty and Planet, môže byť taká istá! Pretože už malé skutky lásky sa počítajú.

Napadlo vám niekedy, že aj taká úžasná vec ako je sprcha, môže zaťažiť naše životné prostredie? Od množstva spotrebovanej vody,  spláchnutých chemikálií  až po prázdne obaly všetkých použitých kozmetických prípravkov, predstavuje aj táto denná rutina pre našu Zem veľkú záťaž. Niekedy však stačí aj menší krôčik na dosiahnutie veľkých vecí. 

Kozmetické prípravky značky Love Beauty and Planet spravia krajšou nielen vás, ale aj našu planétu. Nádherne voňajúce a ošetrujúce prípravky, uložené vo fľaštičkách vyrobených zo 100% recyklovaného plastu, sú vďaka svojmu zloženiu šetrné k vašej pokožke, ale taktiež k našej planéte.  Skutočné potešenie pritom nastane hneď po otvorení  fľaštičky.

Vôňa tých najkvalitnejších esenciálnych olejov pochádzajúcich z etických zdrojov vás jednoducho ohromí. Ocenítei prírodné zložky ako maslo murumuru či kokosový olej, ktoré poskytnú vašej pokožke prvotriednu starostlivosť.  Už si nemusíte vyberať.  Každý deň môžete byť o niečo krajšia vy a aj planéta. 

- - Inzercia - -