Dnes je pondelok, 23.september 2019, meniny má: Zdenka
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Will.i.am priznáva: "Hudba ma zachránila pred depresiami!"

jún 10, 2019 - 16:00
Amerického rappera a producenta Will.i.ama zachránila hudba pred depresiami. Netají, že hudba je pre neho viac ako liek.

Štyridsaťštyriročný rodák z Los Angeles to uviedol v rozhovore pre noviny Daily Star Sunday. "Hudba mi pomohla. Keď som mal naozaj zlé obdobie, bola mojím liekom. Boli to pre mňa náročné časy. Ocitol som sa na naozaj temnom mieste. Nechcem o tom ani rozprávať, pretože budem zase panikáriť," povedal člen skupiny The Black Eyed Peas.

Will.i.am, vlastným menom William James Adams Jr., sa preslávil pôsobením v spomínanej formácii The Black Eyed Peas, s ktorou vydal zatiaľ sedem albumov. Preraziť sa im podarilo v roku 2003 hitom Where Is The Love? z tretieho albumu Elephunk (2003). Medzi ich ďalšie hity patria skladby ako Shut Up, My Humps, Hey Mama, Don't Lie, Don't Phunk With My Heart, Pump It, I Gotta Feeling, The Time (Dirty Bit), Boom Boom Pow, Meet Me Halfway či Just Can't Get Enough.

Ako sólový interpret debutoval Will.i.am v roku 2001 albumom Lost Change, po ktorom nasledovali nahrávky Must B 21 (2003), Songs About Girls (2007) a #willpower (2013).

Formácia The Black Eyed Peas:

Will.i.am v spoločnom duete s Britney Spears:

will.i.am - Scream & Shout ft. Britney Spears (Official Music Video)

- - Inzercia - -