Dnes je pondelok, 16.december 2019, meniny má: Albína
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Veľké priznanie Naomi Campbell. Toto by vám nenapadlo

jún 12, 2019 - 11:00
Britskej supermodelke a herečke Naomi Campbell trvalo roky, kým začala mať rada svoje telo. Modelka tiež uviedla, že súčasný svet modelingu je úplne iný, ako v minulosti.

Štyridsaťdeväťročná rodáčka z Londýna to prezradila pre britskú verziu magazínu Vogue. "Trvalo mi dlho, kým som sa začala cítiť dobre v mojom tele. Prišlo to s vekom a stalo sa to počas uplynulých rokov," vyjadrila sa modelka.

Campbell tiež uviedla, že súčasný svet modelingu je úplne iný, ako v minulosti. Podľa nej za to môžu aj sociálne siete. "Nás nikdy nezaujímala sláva, nikdy sme ani nepomysleli na slovo celebrita. Jednoducho sme pracovali a bolo to o kreativite a prestíži," dodala.

Naomi Elaine Campbell sa do sveta modelingu dostala ako 15-ročná. Vypracovala sa na jednu z najúspešnejších modeliek na svete a spolu s ďalšími piatimi kolegyňami Cindy Crawford, Christy Turlington, Lindou Evangelistou, Claudiou Schiffer a Kate Moss sa zaradila do kategórie supermodeliek 90. rokov 20. storočia. Objavila sa vo filmoch Rapsódia v Miami (1995) či Sex po telefóne (1996) a tiež v niekoľkých seriáloch ako napríklad v rokoch 2015 až 2016 v Empire (2015).

Úspešná a výstredná

Okrem kariéry však pútala pozornosť aj výstredným správaním, závislosťou od drog, slávnymi milencami ako Mike Tyson či Robert De Niro, ale aj agresivitou. Niekoľkokrát ju obvinili z násilného útoku na jej zamestnancov, spolupracovníkov a v jednom prípade na policajtov. Objavila sa aj v Madonninej kontroverznej knihe fotografií Sex (1992).

Pri pohľade na bezchybnú figúru slávnej topmodelky ťažko uveriť jej slovám:

Naomi účinkovala i klipe Michaela Jacksona "In the Closet"

Michael Jackson - In the Closet (Official Video)

Informácie pochádzajú z webstránky www.femalefirst.co.uk a archívu agentúry SITA.

- - Inzercia - -