Dnes je sobota, 19.október 2019, meniny má: Kristián
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Máme za sebou ďalší ročník akcie: Klub Česko-slovenských podnikateliek!

jún 14, 2019 - 19:00
Týždenník Slovenka, mesačník Business Soireé s Českomoravskou asociáciou podnikateliek a manažérok pripravili 13. júna 2019 v hoteli Spa Resort Kaskady opäť nezabudnuteľné popoludnie, kde sa stretli významné osobnosti ekonomického, kultúrneho a spoločenského života z jednej aj druhej strany hraníc.

Úvod podujatia otvorila šéfredaktorka Slovenky Mária Miková s prezentáciou projektov vydavateľstva, ako je anketa Slovenka roka, Otec roka, Veľvyslanectvo mladých alebo pripravovaný Deň kroja.  Prítomných hostí pozdravila prezidentka Českomoravskej asociácie podnikateliek a manažérok Katarína Haring, ktorá je spoluorganizátorkou Klubu česko-slovenských podnikateliek. So zaujímavými prednáškami sa predstavili  aj Zuzana Žemlová, členka predstavenstva Poštovej banky a nominantka Slovenky roka 2019 v kategórii Biznis a manažment, Henrieta Haviarová z Kooperativa – Vienna Insurance Group s prednáškou Bankopoistenie - všetko pod jednou strechou ako aj Jitka Mlynarčík Kudláčková, kreatívna riaditeľka, zakladateľka a spolumajiteľka firmy JK.

S veľkým záujmom sa stretla prednáška Moje Desatoro Imricha Béreša, predsedu predstavenstva Prvej stavebnej sporiteľne. Rovnako zaujala prezentácia Educa podnikateľky roka Moravskosliezskeho kraja Ľudmily Kramolišovej. Zážitkom pre hostí bolo vystúpenie hudobného skladateľa, autora mnohých hitov Zdeňka Bartáka. Áriu Rusalka a Čardášovú princeznú si hostia vypočuli v podaní Patrície Solotrukovej, sólistky Štátnej opery v Banskej Bystrici a pozvanie na Deň kroja prišlo v podobe dramaturga Dňa kroja Romana Malatinca a vedúceho folklórneho súboru Urpín Petra Pohančaníka. Druhý ročník klubového stretnutiauzuzatvorilo úžasné vystúpenie súboru Urpín, ktoré bolo zároveň pozvánkou na septembrový Deň kroja.

A tu už je malá ukážka z toho, ako to v tento vydarený deň vyzeralo:

Nechýbalo ani skvelé občerstvenie

Zdroj foto: Ramon Leško

- - Inzercia - -