Dnes je streda, 16.október 2019, meniny má: Vladimíra
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Móda nikdy nezovšednie! Pozrite si krásne šaty z papiera

jún 18, 2019 - 08:00
Vďaka bezodnej kreativite módnych návrhárov máme my spotrebitelia možnosť nekonečného výberu oblečenia rôznych tvarov, veľkostí, farieb aj materiálov. Svoje čestné miesto si práve medzi nimi vyslúžil i papier.

Človeka by ani len nenapadlo, aké dokonalé kúsky z neho možno zhotoviť. Vyrobiť kvalitné a krásne šaty z papiera pritom nie je vôbec jednoduché. To vám koniec koncov potvrdí nejeden dizajnér. Veď žiadny iný materiál nedisponuje takou krehkosťou a jemnosťou.

Spomedzi návrhov, ktorí vynikajú tvorbou modelov z papiera, patrí k absolútnej špičke Matthew Brodie. Ako tvrdí, je to móda, vďaka ktorej máme možnosť byť odvážny, nekonvenčný a najmä originálny. A v šatách z papiera takými rozhodnete budete.

Široké uplatnenie

Šaty z papiera nie sú módnym výstrelkom, no tešia sa čoraz väčšej pozornosti a obľube. Papier ako materiál býva obľúbený pri šití svadobných či spoločenských šiat, stal sa neoddeliteľnou súčasťou reklamných spotov, umeleckých vystúpení a samozrejme módnych prehliadok. Niet divu. Úžasné papierové kreácie si pozrite napríklad TU.

- - Inzercia - -