Dnes je streda, 17.júl 2019, meniny má: Bohuslav
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Navoďte si dovolenkovú náladu. Ukážeme vám, ako na to!

jún 24, 2019 - 08:00
Dovolenková sezóna sa pomaly blíži a s ňou prichádzajú nádherné, svieže motívy a kúsky inšpirované letom. Doplňte nimi svoj letný šatník a navoďte si pocit dovolenkovej idylky aj doma.

Nesmrteľné kombinácie

K vrchným dielom s farebným, letným vzorom sa jednoznačne hodia šortky z ľahkého materiálu či vzdušné nohavice širšieho strihu. Kombinácia s klasickými bielymi nohavicami bude pôsobiť sviežo a elegantne. Pri stylingoch dbajte na správne vyváženie farieb a vzorov. Ak si zvolíte outfit s dominantnými prvkami, doplnky dokombinujte už len jemné. Naopak, ak ste si zvolili doplnky s výraznejším motívom – topánky, kabelku či bižutériu, zvoľte jednoduchší outfit.

Vzory ako výhoda

Pokiaľ váhate, či si zaopatriť niektorý z letných vzorov, presvedčí vás jedno veľké plus. Ak potrebujete zakamuflovať nedostatky, zadovážte si kúsok s väčším vzorom, napríklad motív tropických kvetov. V prípade, že túžite po plnších tvaroch, siahnite po menších vzoroch v hustejších kombináciach. Samozrejme je obzvlášť dôležitý aj strih a prevedenie konkrétneho modelu. Vzory nám však zaručia efektný optický klam, ktorý skutočne funguje.

Doplnky

Okrem trendy farebných vzorov by ste si túto sezónu mali rozhodne zaobstarať aj výraznejšie doplnky. Veľkým hitom sú maxi náušničky s  kamienkami, ktoré budú šperkom vášho outfitu. Sú ideálne na každodenné nosenie a oživia nejeden fádnejší outfit. Spestria jednoduchý styling, ale aj oblečenie na slávnostnejšiu príežitosť. Výrazná, farebná kabelka by vám taktiež nemala chýbať. Nosia sa farebné crossbody aj listové kabelky do ruky, ktoré sú perketné na letný drink v meste.

 

Galéria:  Kara, Twinset, Cellbes, náušnice Giuliett.sk, Cellbes.sk

- - Inzercia - -