Dnes je sobota, 22.február 2020, meniny má: Etela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Exotická slovenská speváčka predstavila zmyselný videoklip

august 04, 2019 - 18:00
Exotický výzor a absolútne rozpoznateľný hlas sú spolu so sexepílom najsilnejšími zbraňami speváčky Alžbety Ferencovej, ktorá vystupuje pod menom Zea. Mladá kráska sa opäť hlási s hudobnouo novinkou, ktorú by ste ťažko zaradili do škatuľky domácej hudobnej tvorby. Skladba Out of touch je toho dôkazom.

o minuloročnom singli Is this love? sa Zea hlási s ďalšou zaujímavou skladbou a videoklipom. “Vždy som mala silný vzťah k vizuálu, milujem kreatívu okolo videoklipov, sama som si robila set design, styling, choreografiu, presne som vedela, aký chcem make up, aké chcem zábery. Mám šťastie, že sa mi podarilo splupracovať s ľuďmi, s ktorými sme v tomto smere na jednej vlne, chalani z Forwardcreatives sú perfektní, spolupráca bola dokonalá,” prezradila speváčka, ktorá je aj autorkou skladby.

“Táto skladba vznikla počas jedného večera pri víne, keď som s Mishel z našej bývalej skupiny Forsomeone dala dokopy melódiu. Hudobne ju dotvorili klavirista Marek Čech a Martin Kropua. S textom mi pomáhal David Tuscher. Producentsky nápad sfinalizoval Grizzly. Je to také moje druhé hudobné dieťa a veľmi sa teším, že je vonku a som zvedavá na reakcie,” doplnila speváčka, ktorá má na stole niekoľko ďalších plánov do budúcna: “Pripravujem EPčko, ktoré by molho byť na svete na jeseň. Tam mi pomáha šikovný spevák a hudobník Milan Andre. Pôjde o trošku iný projekt, ako tieto moje single, bude to akustické, melancholické a pomerne silné, pokiaľ ide o témy sladieb. Majú to byť výpovede o živote, predsudkoch, očakávaniach, rodine a podobne.”

Pozrite si videoklip ku skladbe Out of touch:

Zea - Out Of Touch (OFFICIAL VIDEO)

Mladá kráska boduje s novým singlom:

Zdroj foto: Radek Kudláček

- - Inzercia - -