Dnes je nedeľa, 19.január 2020, meniny má: Drahomíra, Mário
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Na Deň kroja 2019 vás so svojou extra ponukou pozýva aj známy hotel na Donovaloch

august 07, 2019 - 09:00
Šport Hotel je krásny moderný hotel s príjemnou atmosférou a predstavuje perfektné miesto pre rodinky s deťmi. Prečo je ideálny rodinný hotel?

Moderné a priestorovo veľkoryso riešené izby, zariadené prírodnými materiálmi, novinkou sú priestranné Family Suite, v ktorých nájde svoj komfort štvorčlenná rodina. K dispozícii sú detské postieľky, detské stoličky, vaničky alebo nočníky. Hotel kladie dôraz na domácu slovenskú kuchyňu a jedlá pripravované z kvalitných čerstvých surovín. Myslíme na spokojné brušká detí, ktoré si pochutia na Zajkovom menu. V detskom kútiku plnom hračiek si deti užijú veľa zábavy.

Obľúbené je vonkajšie drevené ihrisko, kde okrem originálnych atrakcií na deti čaká mini farma so zvieratami a nový vozový park. Multifunkčné ihrisko je vhodné pre tenis, futbal, volejbal alebo basketbal. Šport Hotel má za sebou niekoľko úspešných animačných programov a detských predstavení. Počas letných prázdnin pripravujeme grilovačky s bohatým letným programom. Rodiny s deťmi si u nás oddýchnu v nádhernom wellness so saunovým a bazénovým svetom a zrelaxujú sa na masáži. Samozrejmosťou je ponuka pobytových balíkov so zvýhodnenými cenami pre deti.

Skvelá voľba ubytovania aj počas Dňa kroja

V Šport Hoteli máme radi slovenské tradície a srdečne Vás pozývame na významné podujatie SLOVENSKÝ DEŇ KROJA 2019, ktoré sa uskutoční 7. septembra na banskobystrickom Námestí SNP. Všetkých milovníkov folklóru ubytujeme v našom hoteli počas prvého septembrového víkendu so zľavou 10% na jesenný pobyt.

Viac informácií o aktuálnych ponukách, možnostiach vyžitia i cenových balíčkoch nájdete TU.

Jedinečné podujatie Deň kroja 2019 sa už nezadržateľne blíži:

- - Inzercia - -