Dnes je nedeľa, 26.január 2020, meniny má: Tamara
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Chcete mať skvelú fotografiu z dovolenky? Týchto 10 trikov vám pomôže

august 14, 2019 - 09:30
Čas dovoleniek je stále v plnom prúde a s nimi snaha uchovať si ju, napríklad prostredníctvom fotografií, v spomienkach i dávno po jej skončení. Myslíte si, že nie ste fotogenická a tak pred objektívom vyslovene tŕpnete? S tým je koniec. Vďaka nášmu manuálu sa premeníte na modelku, aj keby ste nechceli. :-)

S týmito radami môže mať krásne fotografie každá z nás:

1. Pootočte sa v páse smerom na fotoaparát – jedno rameno priblížte k fotoaparátu. Takéto pootočenie vás urobí štíhlejšou.

2. Pery si zvýraznite malinovým alebo jahodovým leskom. Vyhnite sa telovej farbe, ale aj príliš tmavej červenej, ktorá na fotkách pôsobí prísnejším dojmom.

3. Pekné fotky vznikajú pred požívaním alkoholických nápojov. Určite zapózujte skôr než začnete piť. Po pár pohárikoch bývajú oči malé, lesklé a červené.

4. Vyhnite sa nánosom stylingových prípravkov na vlasy. Na fotografiách potom účes vyzerá neprirodzene a môže pripomínať helmu.

5. Vytiahnite hlavu z ramien mierne dopredu. Asi sa budete cítiť zvláštne, no vašu tvár to urobí chudšou a zabránite efektu dvojitej brady.

6. Nezabudnite sa odfotiť pri západe slnka. Svetlo je oveľa jemnejšie a nesvieti zhora, takže nerobí zbytočne kruhy pod očami.

7. Naneste si krycí krém na nos, čelo a líca. Zabráni to efektu príliš leksklej pokožky.

8. Pri fotení nehovorte “SÝR”, ako je zvykom, pretože písmenká posunú vaše kútiky nahor a zmenšia sa vám oči. Veľmi pomáha anglické slovíčko “money – many”.

9. Pozrite si svoje fotky z minulosti, i keď ich povedzme nemáte radi. Určite nájdete zopár takých, na ktorých vám to náramne pristane. Aj podľa nich zistíte, čo vám svedčí najviac – aký postoj, úsmev, typ oblečenia … a tým sa riaďte aj ďalej.

10. Pri výbere outfitu nezabúdajte, že vodorovné pásiky rozširujú.

- - Inzercia - -