Dnes je utorok, 14.júl 2020, meniny má: Kamil
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Ashley Graham žiari šťastím. Tu je dôvod!

august 19, 2019 - 13:00
Jedna z najväčších hviezd v oblasti Plus size modelingu, krásna Ashley Graham (31), má veľký dôvod na radosť. S manželom čakajú prvého potomka.

Graham netají, že v budúcnosti túži byť modelingovou ikonou, akou je Cindy Crawford, Heidi Klum alebo nestarnúca Tyra Banks. Obdivuje ich pracovitosť, tvárnosť, všestrannosť, ale tiež fakt, že sa dokázali vypracovať na ikony, ktoré inšpirujú masy.

Avšak, vyzerá to tak, že na nejaký čas si dá od pracovných povinností pokoj. Kým privedie na svet vytúžené dieťatko, plánuje ešte navrhnúť módnu kolekciu pre nastávajúce mamičky a následne sa venovať už len novej životnej úlohe.

Novinku oznámila na Instagrame

Na známej sociálnej sieti sa zaľúbenci pochválili zamilovaným videom, v ktorom oznámili svetu radostnú novinku a manžel Justin Ervin (30) ju zamilovane hladí po brušku. Ashley k nemu dopísala: "Dnes je to deväť rokov, čo som si vzala lásku svojho života. Bola to najlepšia cesta s mojím najobľúbenejším človekom na svete," raduje sa modelka, ktorá bábätko vníma aj ako najkrajší darček k výročiu ich sobáša. Gratulujeme!

Ashley Graham s manželom:

- - Inzercia - -