Dnes je utorok, 14.júl 2020, meniny má: Kamil
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Katie Holmes a Jamie Foxx už netvoria pár!

august 21, 2019 - 16:00
A mnohí z vás možno ani nezachytili informáciu, že pár vôbec sú. Napriek tomu, že obaja patria k hereckej elite, vzťah sa im darilo pred verejnosťou tajiť (a chrániť) dlhých šesť rokov.

Iba veľmi sporadicky prenikali na verejnosť pikošky o ich údajných hádkach a rozchodoch, ktoré ani jeden z dvojice nikdy bližšie nekomentoval. Teraz dali svojej láske definitívnu stopku.

Expresná náhrada

I keď podľa zahraničných médií šli od seba kvôli množstvu pracovných povinností, za všetko vraj môže iná žena. Jej meno je Sela Vave a ide o modelku i začínajúcu speváčku, ktorej práve Foxx pomáha naštartovať sľubne vyvíjajúcu sa kariéru. Spoločné fotografie im pribúdajú aj na sociálnej sieti a pred pár dňami boli dokonca prichytení, ako ruka v ruke odchádzajú v neskorých hodinách z nočného klubu. Herec a speváčka majú už teraz množstvo neprajníkov. Tí tvrdia, že kráska si lepšie PR ani nemohla priať a Jamieho pomoc tiež nie nezištná. Uvidíme, ako sa tento románik bude vyvíjať.

Katie sa k nemu odmietla akokoľvek vyjadrovať. Minimálne preto, že vie, aké dôležité je strážiť si lásku hneď od začiatku.

Herec Jamie Foxx:

Katie bola v minulosti vydatá za Toma Cruisa:

- - Inzercia - -