Dnes je streda, 03.jún 2020, meniny má: Karolína
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Počuli ste už o biofáze? Znamená tri kroky ku kráse

september 11, 2019 - 17:00
Blahodarné účinky Biofázy spoznáte na svojej pleti už po prvom nanesení. Ide totiž o unikátnu metódu prírodného ošetrenia pokožky, založenú na ovplyvňovaní enzýmov prirodzene v nej obsiahnutých.

Čo všetko Biofáza dokáže?

Významne znižuje oxidačný stres, pomáha uchovávať vitalitu pleti, posilňuje jej ochranu, podporuje regeneráciu a prináša úľavu pri celej rade problémov. Výnimočnosť metódy spočíva v tom, že výrobky neobsahujú enzýmy, ktoré by mali žiaduce účinky vyvolať, ale ovplyvňujú enzýmy, ktoré naše pokožka prirodzene obsahuje. Séra a spôsob ich vrstvenia majú na pokožku preukázateľný účinok – oživujú jej vzhľad, revitalizujú po opaľovaní alebo mrazivom počasí, celkovo detoxikujú a prispievajú k podstatnému zlepšeniu stavu pokožky, ktorá trpí nadmernou suchosťou a predčasnou tvorbou vrások, poruchami pigmentácie, problémami s akné, ekzémami, rozšírenými žilkami, jazvami a ďalšími problematickými stavmi.

Prečo vonia ako nebo na zemi?

Hlavnými látkami, ktoré enzymatickú aktivitu ovplyvňujú, sú kompozície éterických olejov spolu s ďalšími látkami v jednotlivých sérach. Synergické zmesy obsahujú päť až sedem rôznych druhov éterických olejov a výsledná vôňa je jednoducho očarujúca. Vďaka účinkom prírodných éterických olejov ovplyvňujú prirodzeným spôsobom nielen stav pleti, ale aj momentálnu náladu a psychickú rovnováhu.

Jednotlivé séra sme rozdelili do nových praktických sád, ktoré riešia šesť najčastejších problémov pleti. Nanášajú sa trojfázovo použitím troch synergických sér v poradí geranium, tymián a záverečné sérum, a to na odlíčenú pleť tváre, krku a dekoltu. Veríme, že sprehľadnenie formou sada postupov ošetrenia vám pomôže v rýchlejšej orientácii. Veľmi nás teší, že kto Biofázu vyskúšal, vždy sa k nej rád vracia. Je totiž nielen láskou na prvý dotyk, ale i na celý život.

Ako si urobiť domáci rituál?

Biofázou ošetrujte pleť v 3 krokoch použitím 3 sér v poradí Geranium, Tymián a záverečné sérum zo sady podľa potrieb vašej pleti. Pre najlepší účinok je nutné dodržať predpísané poradie sér. Pred každým použitím fľaštičky pretrepte. Séra nanášajte postupne na odlíčenú tvár, krk a dekolt. Stačí vám k tomu len niekoľko kvapiek, ktoré si nakvapkajte do dlane a ľahko votrite do pokožky, vyhnite sa okoliu očí. Medzi jednotlivými sérami dodržiavajte časový odstup 10 minút, aby sa procesy v pokožke dostatočne aktivovali. Séra sa nestierajú, ale vrstvia. Na záver použite podľa potreby krém, olej či make-up.

Ako dlho sada vydrží?

Balenie sady zodpovedá minimálne mesačnej kúre. Séra používajte ako kúru v trvaní aspoň dva mesiace, možno používať aj celoročne.

Pre všetky sady platí: Ošetrenie nepoužívajte v 1. trimestri tehotenstva.

- - Inzercia - -