Dnes je štvrtok, 23.január 2020, meniny má: Miloš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Za našou Katkou

december 07, 2019 - 08:00
Ako vtesnať do pár riadkov spomienky na život človeka, ktorý si ho užíval plnými dúškami a každý jeho dotyk či úsmev dokázal rozsvietiť v duši?

Ako sa rozlúčiť s drahou priateľkou, kolegyňou, nenahraditeľnou súčasťou našich pracovných dní, aj voľných chvíľ mimo redakcie a prijať nemenný fakt, že odišla tak náhle a nečakane, práve v predvianočnom období? Katka v našich spomienkach pretrvá navždy ako usmiata, srdečná bytosť, ktorá svojim povzbudením, dobrou radou a smiechom robila našu každodennosť výnimočnejšou a príjemnou. S ňou a pri nej akoby neexistovala zlá nálada, pokoj, ktorý vyžarovala bol pre nás motiváciou, hnacím motorom a zrkadlením čistoty jej veľkej , dobrotivej ľudskej duše.

Ako asistentka réžie sa podieľala na výrobe divákmi obľúbených galavečerov odovzdávania ocenení Ankety Slovenka roka, aj vďaka jej svedomitej a detailnej práci v zákulisí sa podarilo zorganizovať a uskutočniť niekoľko ročníkov Bratislavských módnych dní.

Osud Ti, Katka, nedoprial zažiť ešte toľko krásneho, naplniť plány, ktoré s Tebou mali Tvoji najbližší. My však osudu ďakujeme za to, že nám dal možnosť spoznať Ťa. Neostáva nám nič iné len dúfať, že nebo má, s Tebou Katka, krajšie plány ako mala zem.

Česť Tvojej pamiatke, odpočívaj v pokoji.

Mgr.art Katarína Harangózová nás opustila 2.decembra vo veku nedožitých 44 rokov.

- - Inzercia - -