Dnes je sobota, 22.február 2020, meniny má: Etela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Prvé módne trendy tohto roka! Čo sa bude nosiť?

január 17, 2020 - 08:00
Móda sa neustále mení a vyvíja, avšak pravé módne maniačky by už nemali dlho otáľať a pomaly si dopĺňať šatník najaktuálnejšími kúskami. Samozrejme, isté trendy ostávajú nemenné a pretrvávajú roky.

Prinášame vám malý prehľad prvých módnych vychytávok blížiacej sa jari. 

Trenčkot

Pôvodne bol určený britským vojakom, aby ich chránil pred nepriazňou počasia. Dominantným kúskom jarnej módy sa stáva nadčasový plášť do dažda - trenčkot. Trenčkot je štýlový, trendy a má veľa funkčných výhod. Originálny trenčkot spĺňa množstvo parametrov. Tie nositeľovi pomáhajú ochrániť telo pred škaredým počasím a dodávajú mu správny módny šmrnc. Návrhári experimentujú so strihmi, klasickú béžovú farbu kombinujú so vzormi či s inými modernými materiálmi. Nosí sa vo farbe khaki, v námorníckej modrej, ale najväčším trendom pre tohtoročnú sezónu ostáva biela! Spolu s trenčkotom sa do popredia dostávajú klasické nepremokavé plášte do dažďa. Nosiť sa budú v odvážnejších odtieňoch a metalických odleskoch.

Objemné rukávy

Ak ste si mysleli, že nadýchané rukávy sú minulosťou, vyvedieme vás z omylu. Prvky 80-tých rokov výrazne ovplyvnia aj smerovanie tohtoročnej sezóny. Jedným z najväčších hitov budú práve nadýchané a nariasené rukávy,  ktoré sa objavia na blúzkach i šatách. Tento trend je určený pre všetky milovníčky romantickej módy. Nadýchaný rukáv sa spája s tenkým driekom, takže ho zľaďte k splývavejšej a užšej spodnej časti. V tomto prípade platí: čím extravagantnejšie, tým lepšie.

Vzory

Nič vás nedokáže po nudnom a farebne strohom zimnom období naladiť na pozitívnu nôtu tak, ako originálne, farebné vzory. Jar 2020 bude patriť vzorovej rozmanitosti. Nielen 80., ale aj 60. roky ovládnu módny svet a rok 2020 sa ponesie tiež v znamení bohémskeho štýlu, artdeca a moderného retra. Farebné kreácie nájdete na tričkách, nohaviciach, šatách alebo pokojne aj na bunde.

Nebojte sa experimentovať, siahnite aj po výraznejších vzoroch a doplňte ich originálnymi šperkami. V kurze naďalej ostáva kombinácia pruhov, kociek a obrázkov,  preto sa nebojte využiť ich naplno. Veď fantázii sa medze nekladú.

Prvé módne trendy. Čo sa bude nosiť?

Galéria: Cellbes, Twinset, Giuliett, Marc Cain – mClasse, VERO MODA, Airfield – mClasse, Riani-mClasse

- - Inzercia - -