Dnes je utorok, 25.február 2020, meniny má: Frederik, Frederika
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Horoskop od 17. februára do 23. februára

február 03, 2020 - 09:00
Mesiac je v znamení Vodnára. Tento týždeň sa bude niesť na romantickej vlne a neubránia sa jej ani tí, čo tento aspekt života vedome potláčajú. Paradoxne však, môže to u niektorých párov vzťah riadne naštrbiť, až úplne zničiť.

Prílišné tlačenie na pílu a vynucovanie si nehy, môže viesť u atakovaného až k odcudzeniu a odporu. No u mnohých tieto dni vzkriesia pohasnuté city a aj v dlhodobých zväzkoch dôjde k renesancii lásky a vášne. Týždeň bude priať aj upevňovaniu rodinných vzťahov a väčšina z nás prežije krásne chvíle v kruhu najbližších.

Baran 21. 3. – 19. 4.

Skôr ako začnete kritizovať partnera, podrobte analýze svoje správanie voči nemu. Ak jasne nepoviete, o čo vám ide a čo vám na prekáža, nedôjde k náprave. Vaše konflikty sú dôsledok nedostatočnej komunikácie a to treba napraviť.

Býk 20. 4. – 20. 5.

Malé nedorozumenie, ktoré hrozí, rýchlo zaženiete galantným gestom. Nebude vás stáť nič, len trochu dobrej vôle. Zmobilizujte sa a preukážte trochu láskavosti, výsledkom budete milo prekvapení. Dostane sa vám sladkej odmeny od milovanej osoby.

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

Váš starostlivo pripravovaný scenár k valentínskej večeri naruší celkom nečakaná nepríjemnosť, s ktorou ste naozaj nemohli rátať. Zoberte to s humorom a zaimprovizujte. Uvidíte, že aj trapasy možno obrátiť vo váš prospech.

Rak 22. 6. – 22. 7.

V tomto období stojí šťastena pevne na vašej strane a nemali by ste sa báť zariskovať v akejkoľvek oblasti. Ak je vo vašej blízkosti osoba, ktorá je už dlhšie predmetom vášho obdivu, povedzte jej to. Určite nebudete odmietnutí.

Lev 23. 7. – 22. 8.

Hoci sa budete snažiť zachovať pokoj a vnútornú harmóniu, nevyhnete sa nepríjemnému konfliktu s osobou, ktorej sa starostlivo vyhýbate. Zaútočí na vás  nečakane a zákerne sa pokúsi odhaliť vaše slabé miesta. Zachovajte však rozvahu a chladnú hlavu. Vyjdete z toho ako morálny víťaz.

Panna 23. 8. – 22. 8.

Pod vplyvom  dosť neočakávanej udalosti sa vo vás prebudí čosi, čo už dlhšie potláčate a na čo ste dávno zabudli. Spôsobí to vo vás počiatočný chaos, ale napokon budete milo prekvapení. Vaše dávne sny a túžby prebudia vo vás novú kreativitu.

Váhy 23. 9. – 23. 10.

Zmena, o ktorej dlhšie tušíte a dosť sa jej obávate, stojí pred dverami a nemôžete sa jej nijako vyhnúť. Nemusíte mať strach o budúcnosť. Pustite sa s odvahou do nových výziev, ktoré život ponúka a určite zvíťazíte.

Škorpión 24. 10. – 22. 11

Robíte si zbytočné starosti a zveličujete problémy, ktoré nie sú ani zďaleka také veľké ako ich vidíte vy, pod vplyvom vlastného strachu. Postavte sa im priamo, pomenujte ich pravým menom a zistíte, že ste oveľa silnejší, než ste tušili.

Strelec 23. 11. – 21. 12.

Pravdepodobne vás čaká sťahovanie do nového bytu alebo domu. A ak aj nepôjde o zmenu bydliska, tak určite o radikálnu zmenu životného štýlu. Gratulujeme. Hoci ste s týmto krokom otáľali, prišiel naozaj v pravú chvíľu.

Kozorožec 22. 12. – 20. 1.

V určitej situácii budete mať viac šťastia ako rozumu, to vás ochráni pred zlým rozhodnutím, ktoré by malo ďalekosiahle následky. Veľkosť nebezpečenstva, ktorému sa vám podarí vyhnúť, si naplno uvedomíte po čase a dostatočne sa z toho poučíte.

Vodnár 21. 1. – 18. 2.

Jedna nečakaná udalosť zásadným spôsobom zmení váš pohľad na ľudí, ktorí sa pohybujú vo vašej blízkosti a majú vplyv na vaše rozhodnutia. Hoci to bude pomerne nepríjemné poznanie, pomôže vám zorientovať sa, kto to s vami myslí úprimne a kto sa len pretvaruje.

Ryby 19. 2. – 20. 3.

Už dlhší čas rozmýšľate nad zásadnou životnou zmenou, no kým sa odhodláte k realizácii, doprajte si čas na zváženie všetkých pre a proti. Ponuka síce vyzerá veľmi lákavo, no ukrýva v sebe aj riziká, ktoré by sa mohli obrátiť proti vám.

 

- - Inzercia - -