Dnes je piatok, 05.jún 2020, meniny má: Laura
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Milujete kúzla, čary, mystiku či rozprávky?

február 20, 2020 - 17:49
Vedeli ste, že slovo abrakadabra sa skutočne objavovalo v stredovekých zaklínadlách? Traduje sa, že abrakadabra pochádza zo starej aramejčiny a dalo by sa voľne preložiť ako „vytváram slovami“. Ktovie, aké zaklínadlo používa klenotník. Pretože krásny šperk pre ženu sa musí „vytvoriť srdcom“.

Dokonalý šperk totiž  v sebe ukrýva kúzlo lásky, mystický tvar, čaro okamihu či srdce rozprávkového princa, ktorý vás ním obdaruje.

Hovorí  sa, že ak na niečo intenzívne myslíte, vesmír vám to splní. Zatvorte oči a snívajte napríklad o magickom prsteni  ALO Fairy Garden z kolekcie Alice. Nádherné ružové zafíry s trblietavými briliantmi vyzerajú, ako by si ich Alica iba pred chvíľou odtrhla v krajine zázrakov. Romantiku a rozprávkovú krásu tohto skvostu umocňuje  ružová farba zlata.

 

 

Každý z nás pozná  rozprávkara Hansa Christiana Andersena. Kedysi vyslovil krásnu myšlienku: „Keď sa nemôžeme deliť o šťastie s druhými, je to iba polovičaté šťastie.“  Jeho príbeh o Škaredom káčatku inšpiroval klenotníka,  aby sa s vami o to šťastie podelil. Vytvoril  unikátnu súpravu náušníc a prsteňa z kolekcie ALO Animals. Ktorá z nás by sa nechcela zmeniť zo škaredého káčatka na prekrásnu labuť! Exkluzívne náušnice ALO Swan Dream  a prsteň ALO Luxury Swan z vás tú nádhernú labuť  vyčarujú.  Mozaika desiatok  čírych a čiernych diamantov v bielom zlate  vás urobí určite neprehliadnuteľnou.

 

Aký by to bol šperk  „vytvorený srdcom“, ak by nemal tvar práve tohto symbolu nekonečnej moci lásky. Prívesok ALO Heart Brilliance v sebe ukrýva všetky odlesky emócií. Farebné brilianty osadené v ružovom zlate odkazujú na  hnedú krásu prírody, číru farbu čistoty či zelenú farbu nádeje.

 

Môžete otvoriť oči. Páčil sa vám tento rozprávkový sen?  Splnil sa? Nie? Tak skúste vysloviť to magickéslovíčko abrakadabra. A ak ani to nezaberie, podstrčte tento článok svojmu rozprávkovému princovi.

Katka je jedna z nás. Žena, ktorá zo všetkého najviac miluje svoju rodinu. Žije v slovenskom meste strednej veľkosti, každý deň chodí do práce, záhradu má viacej dekoratívnu ako úžitkovú, rada vymýšľa recepty, má rada módu a dizajn a občas si rada píše postrehy o svete, o ľuďoch a o vzťahoch. Pre vás píše seriál o šperkoch. O tých zážitkových aj o tých skutočných.

- - Inzercia - -