Dnes je nedeľa, 05.apríl 2020, meniny má: Miroslava
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Novinka medzi kávami v plechovke: HELL Energy Coffee

február 26, 2020 - 22:04
HELL Energy prináša novinku vo forme mliečnej kávy v plechovke. Okrem energetických nápojov rozširuje svoje portfólio aj o tento druh chutných nápojov na povzbudenie. Energy Coffee je určená pre tých, ktorí si chcú aj v priebehu náročného pracovného dňa vychutnať svoju dávku mliečnej kávy, a mať ju hocikedy po ruke. Vďaka 75 % obsahu mlieka (obsah tuku 3,6 %) má príjemnú ľahkú chuť. Je pripravená z pravých výťažkov kávy, a to v troch variáciách – Latte, Slim latte a Cappuccino.

Energetické kávy v plechovke sú určené pre tých, ktorí potrebujú mať svoj obľúbený nápoj po ruke, či už je to doma, alebo v práci. Výhodou takéhoto balenia je, že je vždy pripravené ku konzumácií, a to v najvyššej kvalite. Nové Energy Coffee neobsahujú žiadne konzervačné látky. Vyrábajú sa pri ultra vysokej teplote, ktorá zabezpečuje, že sú konzumovateľné rovnako pri izbovej teplote, ako aj vychladené. Po otvorení plechovky je však nutné nápoj vložiť do chladničky.

Vo všetkých troch variáciách - Latte, Slim Latte a Cappuccino sú výťažky káv arabica a robusta. Obsah kofeínu v nich je 40mg/ 100 ml obsahu plechovky, čo znamená, že obsah kofeínu je väčší ako v jednej štandardnej presso káve. Rozdiel v v obsahu množstva cukru medzi Latte a Slim Latte je mínus 40 percent v prospech slim verzie. Jej zaujímavosťou je aj vanilkovo-bourbonová aróma.

Všetky Energy Coffee sú balené v plechovkách šetrných k životnému prostrediu. Kto teda obľubuje dobrú mliečnu kávu, môže si ju odteraz nosiť so sebou, a to s garanciou vždy rovnako dobrej chuti. Každé balenie sa predáva v objeme 250 ml.

- - Inzercia - -