Dnes je nedeľa, 05.apríl 2020, meniny má: Miroslava
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

S diamantmi cestujeme v čase. Alebo keď sú ženy rozumnejšie ako muži

marec 17, 2020 - 08:00
Aj keď som milovala obdobie antiky, o Adamase sme sa neučili alebo som asi chýbala. To nič, doučila som sa neskôr. Z tohto gréckeho slova je odvodený názov pre diamant. V preklade znamená nepremožiteľný alebo neporaziteľný. Muži si diamantmi dokonca zdobili hroty svojich šípov a nožov. Hrozné barbarstvo. Našťastie my ženy našou výzbrojou nikomu neubližujeme. Maximálne zvádzame, vábime a lákame mužov. Pretože spolu s klenotníkmi sme našli diamantom oveľa krajšie uplatnenie.

Dajme  všetkým najavo, že milujeme cestovanie v čase. 

Zažiarme  a ozdobme sa náhrdelníkom Star z kolekcie  ALOve Symboly. Zažite ten úžasný pocit, keď  na vašej hrudi spočinie diamant, ktorý je starší ako ľudstvo samo. Navyše tvorí srdce vašej zlatej hviezdy.

Talizmany a symboly sprevádzajú ľudí celé tisícročia. Iste mi dáte za pravdu, že jedným z najkrajších je symbol ruky. Tej ruky, ktorá objíma, hladí či tvorí...  S náramkom  Fatima Flower  budete cestovať v čase až do dávnej Mezopotámie a k visutým záhradám.  

Šťastie ľudstva visí niekedy doslova na vlásku. To naše visí na šnúrke. Ale tá naša je omnoho pevnejšia a stabilnejšia.   Nech už máte radi akúkoľvek farbu zlata či šnúrky, prívesok s diamantom Faith vám umocní vašu vieru  v čokoľvek krásne a magické. 

Dievčatá, hovorí sa, že diamant je naším najlepším priateľom. Dobre, viem, že nemôžem porovnávať kus kameňa (aj keď skvostného) s človekom. Ale je pravda, že diamant nás nikdy nezradí, neoklame, neohovorí ani neopustí.  A to mi určite dá aj história za pravdu.

P. S.: A aktuálne ALOve heslo? Vrstviť, vrstviť, kombinovať. 

- - Inzercia - -