Dnes je utorok, 14.júl 2020, meniny má: Kamil
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Maličkú Tali už má v náručí. Lucia Mokráňová sa stala mamičkou!

máj 30, 2020 - 15:00
Pre Lucku Mokráňovú, ktorú poznáte z televíznych obrazoviek, titulných stránok časopisov a v neposlednom rade aj ako vyhľadávanú fitness trénerku, sa stal piatok 29. mája najkrajším dňom jej doterajšieho života. Priviedla na svet svoje prvé dieťatko.

Lucia patrí medzi obľúbené slovenské hviezdičky, pretože je veľmi milá, úprimná, skromná a k svojim fanúšikom sa správa zákaždým úctivo a priateľsky. V jej prípade nejde o žiadnu pózu, ochotne im dáva rady týkajúce sa zdravého životného štýlu, odpovedá na ich otázky a neraz sa s nimi delí aj o informácie zo súkromného života, hoci nie vždy veselého charakteru. Tentokrát však uverejnila najkrajšiu správu svojho života - stala sa mamou.

V piatok porodila dievčatko, ktorému dali s partnerom Martinom Majdákom krásne meno Tali. Pre šťastnú mamičku ide o rok plný zmien. Zhostila sa doposiaľ nepoznaných povinností, no zvyká si aj na nový domov, keďže sa za partnerom presťahovala do Žiliny. Prajeme celej rodinke len to najlepšie a desiatky ďalších rokov plných lásky, zdravia a šťastia.

Blondínka patrí medzi vyhľadávané fitnesky:

Životné šťastie našla po boku partnera Martina:

Lucia včera priviedla na svet ich spoločné dieťatko:

- - Inzercia - -