Dnes je utorok, 14.júl 2020, meniny má: Kamil
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Chcete voňať ako Harry Styles? Žiadny problém!

jún 01, 2020 - 08:00
Fanúšičky anglického speváka sú nadšené, pretože na trhu sa objavila sviečka s totožnou arómou, akou vonia aj idol ženských sŕdc Harry Styles (26).

... a tou vôňou je kašmírová vanilka. Predával ju (minulý čas nespomíname zámerne) americký reťazec Target a zrejme žiadny produkt nezmizol z pultov regálov tak rýchlo. Vďaka obrovskému ošiaľu a cene iba necelých 10 dolárov sa vonná sviečka vypredala takmer okamžite. 

Napriek tomu, že sviečka je v súčasnosti nedostatkový tovar, máte aj inú možnosť, ako sa aspoň parfumom priblížiť k svojmu hudobnému miláčikovi. Stačí si kúpiť voňavku Toma Forda s názvom Tabacco Vanille. Presne tento parfum totiž Harry používa a jeho vôňa je takmer totožná s vôňou spomínanej sviečky. Jeho cena sa však pohybuje neporovnateľne vyššie, a to v čiastke približne 150 .

Kto je Harry Styles?

Harry Edward Styles sa stal známym vďaka spomínanej formácii One Direction, ktorá sa preslávila v súťaži The X Factor. V roku 2010 skončila práve v tejto šou na treťom mieste. Ako skupina získali množstvo ocenení vrátane siedmich BRIT Awards, siedmich American Music Awards, šiestich Billboard Music Awards alebo štyroch World Music Awards.

Kapela má na konte i tento veľký hit:

One Direction - One Way Or Another (Teenage Kicks)

Styles vydal v roku 2017 debutovú, eponymnú sólovku, s ktorou dobyl UK Chart aj americký albumový rebríček Billboard 200. Pochádza z nej napríklad hit Sign of the Times.

Harry Styles - Sign of the Times (Video)

Autor: 
YouTube

- - Inzercia - -