Dnes je pondelok, 13.júl 2020, meniny má: Margita
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Pracujte a bavte sa s nevídanou ľahkosťou

jún 24, 2020 - 14:23
Zbúrajte hranice medzi zábavou a prácou a kombinujte nečakané. Pracujte a bavte sa s ľahkosťou. Zabávajte sa štýlovo a inteligentne. Hľadajte ideálne spôsoby, ako si svoj život zjednodušiť. A najmä – robte všetko vo svojom živote s vášňou a nadšením.

Život tvorí zmes rôznych momentov, ktoré počas jednotlivých dní zažívame. Môžeme slobodne pracovať, slobodne cestovať, učiť sa o čomkoľvek a zabávať sa tak, ako sa nám to páči. Nepociťujeme žiadne obmedzenia a pri práci či zábave môžeme využívať skvelého a šikovného pomocníka. Prácu a zábavu s takýmto pomocníkom sa nedá nemilovať.

Ten, ktorý sa vám vo všetkom vyrovná

Ako pracovať a zabávať sa inteligentne a štýlovo zároveň? S maximálne spoľahlivým a výkonným notebookom Yoga S740 to bude hračka. Pri práci vás už nič nezaskočí, budete mať k dispozícii skvelý výkon, ktorý sa vášmu tempu maximálne prispôsobí. S množstvom úloh si poradíte s ešte väčšou ľahkosťou ako doteraz.

Intuitívnejšie a osobnejšie používanie smart zariadení je práve tým, čo vám život doslova zjednoduší. Všetky vaše aktivity a vaše potreby budete mať úplne pod palcom. Aj pri veľkom výkone vás nebude nič vyrušovať, pretože je toto zariadenie veľmi tiché. Okrem iného prináša rýchle odozvy, takže zabudnite na zamŕzanie programov a spoľahnite sa na dlhú výdrž batérie. Život bez kábla je predsa len o niečo krajší, čo poviete?

Zábava? Kedykoľvek!

Viete si predstaviť život bez zábavy a smiechu? Ani nemusíte! Telefonát s priateľmi s kávou v ruke, zábavné videá, ktoré vás rozplačú od smiechu či filmy, pri ktorých sa budete tešiť a smiať naplno. Vaše zariadenie sa dokáže z minúty na minúty premeniť na multimediálne centrum, ktoré vám výborne poslúži nielen na prácu, ale aj na ohromnú zábavu. 

O to sa stará 14-palcový displej s tenkými rámčekmi, ktorý vyzerá skvelo a zobrazuje farby realisticky a bez skreslenia. Aby ste mali k dispozícii skutočný multimediálny zážitok, spoľahnite sa aj na kvalitné reproduktory Dolby Atmos®, ktoré prinášajú pohlcujúci kino efekt aj u vás v pohodlí domova, na gauči či v posteli.

Keď sa stretne prirodzenosť a jednoduchosť

Prirodzenosť a jednoduchosť idú ruka v ruke. Spoločne vytvárajú štýlové kombo, ktoré je neprekonateľné. Navyše, v jednoduchosti dokážeme nájsť nevídanú krásu. Hladká a jemná hliníková úprava povrchu notebooku Yoga S740 je ukážkou jednoduchosti a prirodzenosti. 

Materiál s príjemným povrchom, klávesnica, na ktorej vám to bude písať „samo“, veľký a intuitívny touchpad či pohodlné miesto na opretie vašich rúk pri písaní. Predstavte si tohto elegantného pomocníka vo vašich rukách – stane sa vašou súčasťou a doplnkom na každý deň.

Zamilujte si výkonnosť, štýlovosť a jednoduchosť tohto zariadenia. Nezabúdajte na to, že práca a zábava tvoria nečakanú kombináciu. Inšpirujte sa a hľadajte inšpiráciu a krásu v každej maličkosti. Veď práve o tom je celý náš život!

- - Inzercia - -