Dnes je sobota, 25.máj 2019, meniny má: Urban
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

David Guetta sa rozviedol s manželkou po 22 rokoch

marec 22, 2014 - 11:36
Francúzsky DJ a producent David Guetta a jeho manželka Cathy sa rozviedli po 22 rokoch manželstva. Informoval o tom portál TMZ. Hudobník a manažérka nočného klubu sa zosobášili v roku 1992.
Pred dvoma rokmi si dokonca obnovili manželské sľuby. Majú spolu dve deti, 10-ročného syna Tima Elvisa Erica a 6-ročnú dcéru Angie. Rozvodové konanie prebehlo v Paríži, ani jeden z dvojice sa však na pojednávaní nezúčastnil. Dôvod rozchodu zatiaľ nie je známy.
 
Infoblok:
Štyridsaťšesťročný David Guetta počas svojej kariéry vydal päť štúdiových albumov. Debutoval v roku 2002 s nahrávkou Just a Little More Love. O dva roky neskôr vydal album Guetta Blaster, z ktorého pochádzajú single Money či Stay. V roku 2007 vydal tretiu štúdiovku s názvom Pop Life. Z albumu vydal aj singel Love is Gone, ktorý sa umiestnil na 9. priečke v britskom singlovom rebríčku. Štvrtý album One Love (2009) sa umiestnil na 2. priečke v britskom albumovom rebríčku. Ostatná štúdiovka Nothing but the Beat vyšla v roku 2011. Spolupracovali na nej napríklad aj Lil Wayne, Snoop Dogg, Chris Brown, Jennifer Hudson či Jessie J. 
 
Zdroj a foto: SITA

- - Inzercia - -