Dnes je utorok, 22.máj 2018, meniny má: Júlia, Juliana
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Dcéra Michaela Jacksona Paris sa údajne pokúsila o samovraždu

jún 05, 2013 - 23:16
Podľa človeka, ktorý zavolal záchranku, sa pravdepodobne predávkovala, ďalší zdroj však tvrdí, že si podrezala žily na jednom zápästí
Dcéru amerického speváka Michaela Jacksona Paris dnes ráno hospitalizovali. Ako viacero zdrojov prezradilo portálu TMZ.com, údajne sa pokúsila o samovraždu. Sanitka po ňu prišla okolo druhej ráno miestneho času do rodinného sídla v kalifornskom meste Calabasas, odkiaľ ju vyniesli na nosidlách. Podľa človeka, ktorý zavolal záchranku, sa pravdepodobne predávkovala, ďalší zdroj však tvrdí, že si podrezala žily na jednom zápästí. Pätnásťročná Paris v utorok v noci na Twitteri zverejnila niekoľko záhadných odkazov, napríklad: "Premýšľam, prečo sú slzy slané" alebo text piesne Yesterday od Beatles. Podľa TMZ je Jacksonova jediná dcéra v poriadku.
 
Jeden z najpopulárnejších hudobníkov všetkých čias Michael Jackson, ktorý 25. júna 2009 zomrel, mal tri deti - synov Princea Michaela a Blanketa a dcéru Paris. Všetky sú v opatere ich starej mamy Katherine Jackson, status dočasného opatrovníka má ich bratranec TJ Jackson. Katherine Jackson sa momentálne súdi s koncertným promotérom AEG Live, pričom túto spoločnosť obvinila z nedbalosti. Pred comebackovým turné Kráľa popu This Is It si totiž podľa nej najala lekára Conrada Murraya, ktorý Jacksonovi podal smrteľnú dávku anestetika s účinnou látkou propofol. V rámci procesu vypovedali aj spevákove deti.
 
Autor: SITA
Foto: SITA

- - Inzercia - -