Dnes je nedeľa, 25.august 2019, meniny má: Ľudovít
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Detské hviezdy zlákal dabing: v kinách môžete počuť Chlpíka, Labudu či Kaprálika!

november 03, 2015 - 15:51
Snoopy to včera odpálil na jednotku. Svoju prvú filmovú premiéru zvládol a uviedol film vo veľkom štýle. Hostí privítal v kine a všetci sa s ním mohli fotiť, blázniť a tancovať. V slovenskom znení tento krát nehviezdili známi slovenskí umelci, ale ich deti, ktoré naplno prejavili svoj talent. V hlavnej úlohe sme mohli počuť Miška Kaprálika, syna Michala Kaprálika, Riška Labudu z hereckej rodiny Labudovcov, aj syna Gabiky Škrabákovej Kreuz Filipka. Marcelko Chlpík vymenil herectvo za dabing a aj táto rola mu sadla ako uliata. Lásku hlavného hrdinu Charlieho Browna Malé ryšavé dievča dabovala Lilly Kolesárová.

Snoopyho v jeho veľký večer prišla podporiť aj moderátorka Barbora Rakovská, ktorá mu pomohla privítať hostí a uviedla tanečnú skupinu mladých talentov RDS Company Kids z River Park Dance School. Malé tanečnice si pripravili choreografiu na ústrednú pesničku z filmu a roztancovali celú sálu.

Večer plný dobrodružstiev si nenechali ujsť ani Bibiana Ondrejková, Andrea Karnasová,  či Karin Haydu s deťmi.

Po filme zábava pokračovala v detskom kútiku SportKidsPark Eurovea, kde sa deti zahrali so Snoopym a všetci si doplnili sily skvelou tortou od Monikine torty.

Zdroj a foto: Barracuda Movie

- - Inzercia - -