Dnes je utorok, 26.máj 2020, meniny má: Dušan
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Dominika Kavaschová bola ONLINE!

december 18, 2014 - 19:32
Charizmatická Dominika Kavaschová je len pár týždňov novou posilou Slovenského národného divadla a svojím príchodom sa stala najmladšou herečkou našej prvej scény. V tieto predsviatočné dni skúša s kolegami činohernú novinku Mojmír II. alebo Súmrak ríše. Ako ju prijali v Národnom a ako ona rýdzo slovenské hry? Pýtajte sa počas ONLINE rozhovoru už tento piatok od 14.00 h!
Obľúbená herečka Dominika Kavaschová sa momentálne pripravuje hneď na dve premiéry v Činohre Slovenského národného divadla. Najbližšia ju čaká koncom januára, keď si po boku Roberta Rotha a Emila Horvátha po prvýkrát zahrá pred divákmi v pripravovanej inscenácii Mojmír II. alebo Súmrak ríše. Vzápätí, začiatkom februára, sa stane súčasťou vzťahového trojuholníka, no iba na doskách Modrého salóna SND spolu s Janou Oľhovou a Ľubomírom Pavlovičom v tragikomédii Pes bude rád.  
 
 
Dominika Kavaschová (25) je rodáčkou z Košíc, odkiaľ jej talent nabral smer do Bratislavy, kde ho začala rozvíjať na Vysokej škole múzických umení. Už počas štúdia ukázala svoje herectvo nielen v televíznych seriáloch, no predovšetkým na divadelných predstaveniach. Jej nadanie ocenili aj kritici, od ktorých si vlani vyslúžila prestížne Divadelné ocenenie sezóny – DOSKY.  
 
Najmladšia členka Činohry SND Dominika Kavaschová bude ONLINE už v piatok 19. decembra 2014 o 14.00 h. Neváhajte a posielajte mu svoje otázky! 
 
Zdroj: redakcia
Foto: Alena Klenková

- - Inzercia - -