Dnes je sobota, 25.máj 2019, meniny má: Urban
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Halloweensky pobyt s relaxom a pohodou

október 03, 2018 - 15:42
Letné prázdniny sú pre tento rok už minulosťou. Naše ratolesti usilovne zarezávajú v školských laviciach, ale príjemné, slnečné počasie ich láka von. Pre malých aj veľkých sme preto v našom Wellness Hoteli Patince na Sviatok všech svätých pripravili príjemný pobyt plný aktívneho odpočinku a zábavy.

Zastaviť zhon, stíšiť sa a užívať si čarovné okamihy spoločných chvíľ. Neľahká výzva, poviete si. Význam slovného spojenia „pokojné sviatky“, vníma niekedy naša myseľ ako niečo nemysliteľné. Aký je najlepší darček, ktorým môžete darovať celej rodine? Podľa nás je to darovaný pokoj a relax.  Máme pre Vás pripravené animačné programy pre detičky, ale aj dospelých, aby ste si oddýchli a príjemne sa zabavili.

Počas Halloweenskeho pobytu na vás čaká bohatý program plný zábavy, oddychu a nezabudnuteľných zážitkov. Pre deti a dospelých sme si pripravili: Maľovanie na tvár, Bowlingový turnaj pre deti a dospelých, Halloweenska plavba na Dunaji, premietanie rozprávok, kreatívne dielne s vyrezávaním tekvíc a vyhodnotenie najkrajšej tekvice, bazénové súťaže, cvičenie jógy a Hula tanca, Strašidelné nočné kúpanie, Divadielko – Škola mágie a kúziel a mnoho ďalšieho.

 

Počas pobytu je samozrejmosťou neobmedzené využívanie vnútorných bazénov s termálnou vodou, ktorá má blahodarné účinky na pohybové ústrojenstvo. K dispozícii je aj: neobmedzený vstup do saunového sveta (fínska sauna, švédska sauna, parná sauna, bylinková aromatická sauna, ľadový relax, vírivý bazén, odpočiváreň, ochladzovací bazén), ako aj fitness centra.


Hotel ponúka niekoľko druhov klasických masáží, thajských masáží, tvárové a telové ošetrenia, vaňové kúpele, manikúru, pedikúru a zábaly a ďalšie služby, o ktorých sa dozviete na našej web stránke.

Už teraz sa na Vás tešíme a veríme, že si u nás oddýchnete a načerpáte energiu na ďalšie obdobie. Celú ponuku pobytových balíčkov a akcií si nájdete na www.wellnesspatince.sk alebo na FB profile hotela.
- - Inzercia - -