Dnes je streda, 17.júl 2019, meniny má: Bohuslav
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Herečka Gabika Marcinková: Dcérka určite nebude žiadny sladký cukríček!

august 09, 2018 - 12:14
Krásna slovenská herečka GABIKA MARCINKOVÁ pod srdcom nosí svoje prvé dieťatko, ktoré by mala priviesť svet počas jesene. Ako sa pripravuje na príchod tretieho člena rodiny aj to, či sa plánuje po pôrode rýchlo vrátiť na obrazovky, sa dozviete z rozhovoru!

Slovenská herečka Gabriela Marcinková sa už pripravuje na život v trojici so svojím manželom, spevákom kapely Heľenine oči Martinom Mihalčínom, a ich prvorodenou dcérou. „Nemám momentálne žiadne vážne plány, už ju iba nejako donosím a začiatkom jesene porodím,“ poznamenala pobavene v rozhovore.

Dve domácnosti

Jediné, na čo sa v týchto dňoch popri promovaní nového trileru Dôverný nepriateľ, v ktorom stvárnila hlavnú ženskú postavu, sústredí, je zariaďovanie domácností v Prešove a v Bratislave. „Zistili sme, že potrebujeme základňu aj v Prešove, v Bratislave máme síce trvalý pobyt, no stále cestujeme aj do Prešova a trávime tam veľa času, takže sa teraz zameriavam hlavne na výbavu obidvoch domácností, aby sa v nich dalo bývať aj s tretím členom rodiny,“ priblížila sympatická herečka. „V Bratislave potrebujeme hlavne klimatizáciu, v Prešove to nie je také zlé, tam ide teplota v noci pod 20 stupňov a aj cez deň sa tam dá vydržať, ale v Bratislave je často strašne teplo. Minulý rok som z tých horúčav nevedela v noci zaspať a cez deň som sa chodila prechádzať do klimatizovaných obchodných centier. Preto kým nemáme v bratislavskom byte klímu, trávim leto viac v Prešove,“ prezradila Marcinková.

Ružovú nechcú!

Na dcérku sa s manželom už veľmi tešia. Do ružovej ju však podľa herečkiných slov obliekať neplánujú. „Nemáme radi sladko ružovú. Asi nejaké také veci od niekoho aj tak dostanem, ale malá určite nebude žiadny sladký cukríček. Jedine, že sa v istom veku rozhodne, že chce byť. Ale kým do toho nemôže kafrať, tak to bude po našom,“ podotkla 30-ročná tmavovláska.

A čo práca?

Dcére sa plánuje naplno venovať, a tak nad pracovnými ponukami krátko po pôrode zatiaľ nerozmýšľa. Účasť na jednom projekte však napriek tomu zvažuje. „Vyzerá to tak, že vo štvorici, v ktorej sme nakrúcali seriál Milenky, budeme v zime točiť komédiu. Dúfala som, že sa práci v prvých mesiacoch po pôrode vyhnem, ale toto je partia, s ktorou by som do niečoho takého šla. Zatiaľ nemôžem nič potvrdiť, musím najprv zistiť, aká bude malá a ako to budem zvládať, no táto komédia je vec, na ktorej si viem predstaviť, že by som participovala. Inak si dlho neviem predstaviť nič,“ uviedla.

Zdroj: SITA

- - Inzercia - -