Dnes je pondelok, 28.máj 2018, meniny má: Viliam
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

EXKLUZÍVNE FOTKY Z PREHLIADKY PLESOVÝCH ŠIAT

december 17, 2014 - 00:19
Každoročná prehliadka plesových šiat a doplnkov uzavrela tohtoročnú sériu Bratislavských módnych dní. Ponúkame vám exkluzívne fotky z večera!

Počas večera videli hostia výber toho najlepšieho, čo aktuálne ponúka slovenská a zahraničná módna scéna. Prehliadka sa konala v exkluzívnych priestoroch Dvorany Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.

Exkluzívna prehliadka plesových šiat predstavuje nielen vyvrcholenie série podujatí Bratislavských módnych dní, ale zároveň je inšpiráciou na nadchádzajúcu plesovú sezónu. Návrhári predstavili počas večera modeli špeciálne vytvorené na tento večer.  

Tak ako po minulé roky, aj tento raz sa podarilo organizátorom vyskladať ucelenú prezentáciu plesovej módy od detských modelov, cez dámske róby, pánske smokingy, až po kožušinové doplnky, ktoré k tejto móde neodeliteľne patria. Vzhľadom na širokospektrálne zloženie návrhárov, hostia videli okrem tradičnej "klasiky", aj mnoho extravagantných modelov.

Dnes večer sa v historických priestoroch Dvorany Ministerstva kultúry SR v centre Bratislavy predstavili Richard Rozbora tvoriaci pod značkou Rozbora Couture, Slavomíra Vlasová, Zlatica Hujbertová, Ida Sandor, Zuzana Haková, Darina Fábriová, Veronika Hložníková, Simona Vachálková, Annamária Kiss Kósa, Jana Jurčenko, Róbert Vrzala, Jana Pištejová, Renáta Kliská so značkou La Rena, dámske a detské spoločenské šaty značiek Sherri Hill a Pronoviac Barcelona z predajne Noble Fashion Shop a Salón Nicole Bratislava.

 

Zdroj a foto: red

 

 

 

 

- - Inzercia - -