Dnes je utorok, 25.september 2018, meniny má: Vladislav, Vladislava
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Exkluzívne: Ples v bratislavskej Redute

január 21, 2013 - 14:16
V zrekonštruovaných priestoroch bratislavskej Reduty sa cez víkend konal prestížny ples poisťovne KOOPERATIVA. Pozvaných bolo 450 hostí a nechýbali významné osobnosti z oblasti kultúry, športu, vedy, finančníctva, politiky i známi prominenti.

,,Tradíciu plesov našej spoločnosti sme si mohli dovoliť založiť iba nazáklade výborných pracovných výsledkov, ktoré majú z roka na rok stúpajúcu tendenciu. A každý úspech treba osláviť. Ľudia, ktorí majú v sebe životnú energiu, sa vedia dobre zabaviť,“ uviedol predseda predstavenstva a generálny riaditeľ Ing. Juraj Lelkes.

 

PODALI POMOCNÚ RUKU
Desiaty, jubilejný reprezentačný ples KOOPERATIVY bol mimoriadny aj tým, že pozvaní hostia pomohli ľuďom, ktorí to najviac potrebujú .
,,Práve týmto krokom sme nadviazali na Deň sociálnych aktivít našej spoločnosti, ktorý sa stretol s mimoriadne pozitívnym ohlasom,“ dodal Ing. Juraj Lelkes. Vyzbierané peniaze dostane Martin Čunderlík, odkázaný na invalidný vozík, detský domov Studienka v Bratislave, detský domov v Ružomberku či Spojená škola v Bratislave.

 

 

 

Hlavnou hviezdou večera bola skupina Boney M. spolu s legendárnou Liz Mitchell. „Videl som ich pred rokmi na Plese v opere a veľmi sa mi páčili, preto som rád, že tentoraz prijali naše pozvanie,“ prezradil Juraj Lelkes. Nechýbali ani ďalšie spevácke hviezdy, ktoré spestrili príjemný večer, Katarína Knechtová, Peter Cmorík a Sisa Lelkes-Sklovska v sprievode klavírneho virtuóza Richarda Rikkona. Hostia sa zabavili aj pri orchestre Boom Band, kapele Funkiez a Lazaro bande. Večerom sprevádzala ostrieľaná moderátorka Katarína Brychtová.

 

Autor: Red.
Foto: Dušan Kittler, Ctibor Bachratý

- - Inzercia - -