Dnes je pondelok, 19.november 2018, meniny má: Alžbeta
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Gott ruší koncerty! Môže za to choroba

máj 11, 2013 - 07:41
"Naposledy zrušil Karel Gott svoj koncert počas nemeckého turné Ein Abend mit Karel Gott 3. novembra 1990 v Limburgu/Lahne," uviedli Jaroslava Herzerů a Jan Adam z manažmentu speváka. Karel Gott pre chorobu preložil koncerty v Poprade a Prešove.

 

Český spevák Karel Gott musel pre chorobu preložiť koncerty v Poprade a Prešove, ktoré mal absolvovať dnes a v nedeľu 12. mája. Agentúru SITA o tom za organizátorov informovala Diana Mareková zo spoločnosti Matrix Art. "Joseph Traboulsi z oddelenia ORL a chirurgie hlavy a krku z Nemocnice na Homolke diagnostikoval Karlovi Gottovi zápal hrtanu a odporučil mu zatiaľ týždeň absolútneho hlasového pokoja. Naposledy zrušil Karel Gott svoj koncert počas nemeckého turné Ein Abend mit Karel Gott 3. novembra 1990 v Limburgu," uviedli Jaroslava Herzerů a Jan Adam z manažmentu speváka. Sedemdesiattriročný spevák sa na východe Slovenska predstaví v náhradných termínoch do konca júna 2013. Konkrétne termíny organizátori zverejnia na budúci týždeň. Predané vstupenky zostávajú v platnosti.
 
Karel Gott absolvoval na jeseň veľké turné po Česku a Slovensku, ktoré bolo najúspešnejším v jeho kariére. V rámci neho sa predstavil aj v štyroch slovenských mestách - Žiline, Zvolene, Košiciach a Bratislave, pričom všetky tieto koncerty sa mu podarilo vypredať. Pre veľký úspech jesennej šnúry sa "Zlatý hlas z Prahy" rozhodol tento rok v koncertovaní pokračovať v mestách, ktoré sa vlani do programu nezmestili. Okrem Prešova a Popradu zavíta aj do Skalice, kde sa ukáže 3. júna. Okrem Gottových najväčších a najznámejších hitov zaznejú na vystúpeniach aj piesne, ktoré predtým na koncertoch nespieval a tiež skladby z jeho posledných albumov Sentiment (2011) a Dotek lásky (2012).
 
Zdroj: SITA
Foto: SITA/Marián Peiger

- - Inzercia - -