Dnes je pondelok, 28.máj 2018, meniny má: Viliam
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Herečka a speváčka Nela Pocisková bola ONLINE!

august 15, 2014 - 07:53
Nina Dolinská z Búrlivého vína napokon povedala svoje ÁNO Ženskému webu. Už v pondelok 18. augusta o 10.00 hod. sa môžete tešiť na herečku a speváčku Nelu Pociskovú, ktorá zavíta k nám do redakcie a odpovie na vaše otázky.
Herečku Nelu Pociskovú poznáte nielen z divadelných dosiek ako jednu z hlavných postáv mnohých inscenácií (napr. Rómeo a Júlia, Ôsmy svetadiel, Čajočky atď.), ale aj z televíznych obrazoviek, kde posledných pár mesiacov stvárňuje hlavnú postavu Ninu Dolinskú v obľúbenom markizáckom seriáli Búrlivé víno. Herečka je zároveň aj speváčkou, nedávno vydala album s názvom WAR a má za sebou aj vlastné turné po Slovensku.
 
 
Čo Nelu alias Ninu čaká v novej sérii Búrlivého vína?
Nina cíti vďaku za svoj život, ale aj smútok za stratou dieťaťa, ktoré s Erikom čakali. Ich vzťah je naštrbený, no pokúsia sa ho zachrániť. Naopak s Martinom majú k sebe čoraz bližšie...
 
Chcete vedieť viac? Pýtajte sa na čokoľvek, čo vás zaujíma herečky a speváčky Nely Pociskovej, ktorá bude EXKLUZÍVNE ONLINE na Ženskom webe už v pondelok 18. augusta o 10.00 hod.!
 
Autor a foto: RED, TV Markíza

- - Inzercia - -