Dnes je streda, 20.február 2019, meniny má: Lívia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ivana Surovcová: Lepšie som si vybrať nemohla!

august 09, 2014 - 10:19
Ivana Surovcová a Marián Gáborík. O ich svadbe sa toho v poslednom čase popísalo viac ako dosť, no keď sa ich na ňu spýtate, s pobavením a smiechom krútia hlavami. Svadba zatiaľ nebude, akokoľvek by si to ľud či médiá priali. V každom prípade tvoria harmonický zaľúbený pár, ktorý otvorene hovorí o svojich plánoch do budúcnosti a teší sa na nový život v Los Angeles.
Ivka, aký je život s hokejistom? Je ťažký?
 
I: Nie je ťažký, ale iný. Ja som veľmi aktívny typ človeka, a keď som sa jedného dňa zobudila v New Yorku a nemala som nalinajkovaný deň prácou, tak som bola stratená, nevedela som, čo robiť s toľkým množstvom voľného času a aktivity sa mi v cudzom štáte a medzi cudzími hľadali ťažšie. Dnes som už smelšia, nebojím sa opýtať a hľadať možnosti.
 
Na čo ste si museli špeciálne zvykať, a čo vám na spolužití s hokejistom vyhovuje?
 
I: Náročné je neustále sťahovanie, balenie, vybaľovanie, lietanie hore dole, spoznávanie nového prostredia, nových ľudí. Keď som si konečne našla priateľov, spoznala mesto, tak sme sa opäť sťahovali. Na druhej strane som mala aspoň možnosť spoznať život v rôznych štátoch Ameriky.
 
 
Čo z Ameriky by ste rada preniesli sem, a čo zo Slovenska do Ameriky?
 
I: Život v Amerike by bol ideálny s mojou rodinou, blízkymi kamarátmi, pracovným povolením a so slovenským chlebom (smiech). Vtedy by som bola úplne spokojná. 
 
Venujete sa v Amerike tancu na profesionálnej úrovni?
 
I: V New Yorku som si našla partnera, s ktorým som pravidelne trénovala, v Columbuse nájsť partnera bolo už ťažšie, a v L.A. ešte uvidím...
 
Vyhovuje vám mentalita Američanov?
 
I: Nevadia mi, ale bližšia mi je asi mentalita Rusov a Kanaďanov. Sú totiž srdečnejší.
 
Viac sa dočítate v augustovom vydaní La Femme!
 

- - Inzercia - -