Dnes je utorok, 26.máj 2020, meniny má: Dušan
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Kubánec Eusebio: Vypočujte si exotický hit leta so slovenským nádychom!

júl 01, 2014 - 08:33
S letnými hitmi sa tento rok na domácej hudobnej scéne roztrhlo vrece. Svoje želiezko v ohni má Peter Pann, Čistychov a kubánsky spevák Eusebio. Netradičná trojica má na svedomí skladbu Alegria, ktorá uspokojí každého fanúšika letných temperamentných rytmov. Exotikou nabitá skladba spája Slovenčinu a Španielčinu. Pozrite si videoklip skladby, ktorá vás dostane na prvé počutie.
 
Kubánec Eusebio Nicolas Mena žije na Slovensku už 6 rokov. Spoločne so svojou kapelou sa profesionálny hudobník dokázal celý čas živiť svojou najväčšou vášňou – hudbou. Pre svoj prvý sólový projekt oslovil slovenského producenta Petra Panna, známeho najmä zo spolupráce s Kalim. „Napísal mi na Facebook, že sa mu páči moja hudba a navrhol spoluprácu. Krátko na to vznikla Alegria, ktorú sme niekoľkokrát prerábali do konečnej verzie, aby sme boli na sto percent spokojní,“ prezradil Peter Pann. 
 
 
Temperamentnú skladbu v Španielčine oživil slovenský rap, ktorý ponúkol Čistychov. „Chceli sme dať tejto exotickej skladbe slovenský prvok, slovenčina so španielčinou idú dokopy, z výsledku sa všetci tešíme a prvé reakcie sú nad očakávania pozitívne,“ doplnil producent, ktorý má za sebou spolupráce s raperom Kalim, ale aj Dominikou Mirgovou, Rakbym, Slipom, či Plexom. Spoluprácu s večne vysmiatym Eusebiom si pochvaľuje: „Robilo sa nám výborne, Eusebio vyžaruje pozitívnu energiu, čo je v skladbe aj počuť. Máme pripravených niekoľko ďalších vecí, takže naša spolupráca tu určite nekončí,“ doplnil. 
 
 
Skladba Alegria, čo v preklade zanmená “radosť”, sa dočkala aj vizuálu. Videoklip režíroval Michal Nemtuda a objavili sa v ňom tanečníčky Bailando Dance Group a La Suerte, či Bongoman Elizz. 
 
 
Zdroj a foto: Galganmusic
 

- - Inzercia - -