Dnes je sobota, 25.máj 2019, meniny má: Urban
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Mám krízu stredného veku, priznal David Guetta

november 26, 2014 - 07:57
Dídžej svoje pocity pretransformoval do piesní, ktoré sa nachádzajú na jeho aktuálnom albume Listen (2014).
Francúzsky dídžej a producent David Guetta bojuje s krízou stredného veku. Rodák z Paríža to uviedol v rozhovore pre denník Le Parisien. „Mám 47 a vždy som bol šťastný, pretože som sa o to delil s Cathy,“ poznamenal na adresu bývalej manželky, s ktorou sa rozviedol v marci tohto roka po 22 rokoch manželstva.
 
„Počas mnohých rokov bol môj život jedna veľká párty. Keď vás to baví, nedokážete sa usadiť. Práve teraz však prekonávam krízu stredného veku. Kladiem si množstvo otázok. Aj o mojej hudbe, o tom, čo je pre mňa dôležité. Boli tu aj iné veci, o ktorých som si myslel, že majú pre mňa veľký význam, no teraz už pre mňa toľko neznamenajú,“ povedal Guetta, ktorý pred niekoľkými dňami uviedol na trh šiesty album s názvom Listen. 
 
 
„Nahrať ho mi zabralo tri roky, pričom osem mesiacov som zo seba nedokázal dostať nič! Nevedel som sa pohnúť vpred. To sa mi doteraz nikdy nestalo. Súviselo to s mojím osobným životom. Je to zatiaľ môj najosobnejší album. Odkrývam v ňom omnoho viac emócií. Ukázal som v ňom aj moju zraniteľnejšiu stránku,“ pokračoval. „Zvyčajne si plánujem život na dva roky dopredu a preto, keď som ho zrazu nemal pod kontrolou, bol som naozaj vydesený. Sú tam piesne aj o tom,“ vysvetlil producent. 
 
David Guetta má okrem spomínanej novej štúdiovky na konte ďalších päť albumov. Prvý počin Just a Little More Love uviedol na trh v roku 2002. O dva roky neskôr vydal album Guetta Blaster, z ktorého pochádzajú single Money či Stay. V roku 2007 mu vyšla tretia nahrávka s názvom Pop Life. Z albumu pochádza aj singel Love is Gone (feat. Chris Willis), ktorý sa umiestnil na 9. priečke v britskom singlovom rebríčku. Štvrtý album One Love (2009) a tiež piaty s názvom Nothing but the Beat (2011) sa dostali na 2. priečku britského albumového rebríčka. 
 
Zdroj a foto: SITA

- - Inzercia - -