Dnes je štvrtok, 09.apríl 2020, meniny má: Milena
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Met Gala 2015: Rihanna opäť šokovala

máj 06, 2015 - 02:02
Rihanna patrí medzi najúspešnejšie speváčky súčasnosti a jej prítomnosť na akejkoľvek akcii vždy vyvolá veľký rozruch. Talentovaná speváčka vždy svojím outfitom šokuje a inak tomu nebolo ani na Met Gala 2015.

V roku 2014 sa speváčke dostalo obrovskej pocty, kedy bola vďaka svojmu zmyslu pre módu ocenená cenou Fashion Icon Awards. Samotná Anna Wintour - nekompromisná šéfredaktorka magazínu Vogue, označila divu z Barbadosu, za módnu ikonu tohto storočia. Rihanna vtedy na margo módy povedala Existujú pravidlá, ale pravidlá sú od toho, aby sa porušovali,“ ďalej dodala, že móda pre ňu vždy bola určitým spôsobom obranný mechanizmus. Charizmatická speváčka je jednoducho miláčikom módnych kritikov a svojej povesti nezostala nič dlžná ani na tohtoročnom benefičnom večere Met Gala 2015.

Riri sa na červenom koberci objavila v obrovskej, ručne vyšívanej róbe od čínskeho dizajnéra Guo Pei, v ktorej bola neprehliadnuteľnou. Pomáhať jej s ňou počas chôdze museli traja asistenti. Zaujímavosťou je, že Robyn si našla svoje šaty sama na internete a šité boli celé dva roky. Speváčka svojim outfitom dokonale vystihla tému, ktorá tento rok znela Čína: Pohľad cez zrkadlo.

Napriek tomu, že jej model je v bežnom živote takmer nepoužiteľný, opäť jej to vyšlo a všetkým vyrazila dych! Výrazná žltá farba honosnej róby v kontrastné s tmavou pokožkou interpretky zabodovala a očarila prítomných fotografov a hostí. Ostatné dámy sa snažili ohúriť šatami, ktoré odhaľovali takmer všetko. Nebyť Rihanny, zrejme by im to aj vyšlo.

Rihanna na benefičnom večierku, plnom prominentných hostí, zaspievala aj svoj najnovší singel B*tch Better Have My Money. Pesnička sa objaví na jej pripravovanom ôsmom štúdiovom albume, ktorého by sme sa mali dočkať už čoskoro. 

Dušan Marko, Zdroj: Vogue.com, Foto: SITA

- - Inzercia - -