Časopis Metropola v spolupráci s Bratislavským kultúrnym a informačným strediskom (BKIS) organizujú podujatie Babie leto v Lamači. Pozvaní sú nielen Lamačania, ale aj obyvatelia ostatným mestských častí, aby sa spoločne zabavili a zároveň spoznali osobnosť Metropoly 2010.
Na malokarpatskom námestí v Lamači bude prebiehať atraktívny program počas celého večera. Od piatej hodiny poobede sa o zábavu postará Peter Marcin, vďaka ktorému spoznáme bratislavské talenty v Minitalent šou. Na stoličkám nezostaneme sedieť ani počas salsového rytmu. S vicemajstrami Európy Máriom a Nelou Kovácsovcami sa pokúsime vytvoriť slovenský rekord v počte ľudí tancujúcich salsu. Aby sme si na chvíľu oddýchli, do kultúrneho programu vstúpia tancujúce deti zo Základnej školy na Malokarpatskom námestí.
Na záver si môžeme zaspievať i zatancovať so skupinou The Cellmates, ktorá hrá americkú hudbu v štýle päťdesiatych rokov. Časopis METROPOLA a BKIS zároveň pri príležitosti podujatia Babie leto vyhlásia Osobnosť metropoly Lamač 2010.
Príďte sa zabaviť v piatok 15. októbra o 17.00 hod. na Malokarpatské námestie v Lamači.
redakcia Ženskýweb.sk






Poslať nový komentár