Dnes je štvrtok, 22.august 2019, meniny má: Tichomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Mľandravé telo a tučné kolená. Toto je vraj modelka?!

február 14, 2012 - 10:17
Vodu káže, víno pije. Aj tak by sa dalo hovoriť o kontroverznej Agáte Hanychovej (27), ktorá sa pred pár dňami objavila na slovenskom prehliadkovom móle.


A čo čert nechcel. Čerstvá mamička, ktorá všade vyhlasuje, ako veľmi kladie dôraz na svoj dokonalý zovňajšok, divákom predviedla telo, ktoré sa zďaleka nedá považovať za ukážkové.
Pri pohľade na nasvietené predvádzacie mólo pôsobí každá profesionálne upravená modelka priam dokonale. Z diaľky nevyzerala inak ani Agáta Hanychová, ktorá na Slovensko zavítala práve pri príležitosti uvedenia najnovších odevných lyžiarskych trendov.
Brunetka, ktorá pred necelým polrokom porodila syna Kryšpína, o seba podľa vlastných slov maximálne dbá, aby sa štíhlym telom mohla chváliť pred ostatnými mamičkami, ktorým sa to od pôrodu až tak nedarí.
„Akože ja to nechápem, prečo si aspoň tú špirálu nedajú a neupravia sa trochu? Prečo sa prejedajú, keď nemusia? Nech so sebou čosi robia, veď áno, tá starostlivosť o bábätko je síce krásna, ale vzťah to neudrží!“ vyhlásila v nedávnom rozhovore mladá mama, ktorá pre túžbu po dokonalej postave častokrát neje.
Občasne vraj dokonca cvičí. Keď však pred pár dňami počas prehliadky odhalila svoje nohy, ruky a obtiahnutými šatami zvýraznila svoje „vykojené“ poprsie, žiadna sláva to veru nebola. Aguš totiž zrejme zabúda, že umenie modelky nie je byť chudou ako hlísta, ale predovšetkým mať pevné a súmerné telo.
Dlhonohá rebelka tak predviedla „tučné“ kolená s prevísajúcou kožou.
Aj keď tenké, no zato mľandravé stehná i ruky. A pokiaľ niekto z prítomných pánov uprel pohľad na jej dekolt...
„Mám ich až po kolená,“ priznala bez hanby svojská manekýnka. Autor: Veronika Vandrašeková
Foto: Tibor Géci, Isifa

- - Inzercia - -